
Цифровий фотоапарат Canon EOS 2000D 18-55 IS II kit (2728C008) (e34554)
26 499 ₴
25 735 ₴
- В наявності
- Код: 34554
Цифровий фотоапарат Canon EOS 2000D 18-55 IS II kit (2728C008) - ідеальний вибір в якості першої цифрової дзеркальної камери: інтуїтивно зрозуміле управління для створення і публікації красивих знімків з розмитим фоном. Представляємо EOS 2000D. Розкрийте свій творчий потенціал і легко зберігайте пам'ятні моменти.
Новий рівень твоїх історій. Легко створюйте висококласні фотографії з високою деталізацією і відео Full HD кінематографічної якості навіть в умовах слабкого освітлення за допомогою 24.1-мегапіксельної камери EOS 2000D. Дистанційно керуйте камерою і моментально діліться знімками за допомогою Wi-Fi, NFC і додатки Canon Camera Connect.
Прекрасні фотографії, кінематографічні відео. Вийдіть на новий рівень: датчик зображення 24.1 мегапікселя з областю покриття в 19 разів більшою, ніж у смартфонів дозволить створювати історії з красивим розмиванням заднього плану навіть в умовах слабкого освітлення.
Творчість без зайвих зусиль. Насолоджуйтесь зйомкою з підказками в режимі Live View з творчим авторежимом, а потім додавайте фінальні штрихи за допомогою творчих фільтрів. Зйомка простим наведенням забезпечує чудові результати завдяки інтелектуальному сценарному режиму.
Здійсніть повсякденні моменти в життя разом з EOS 2000D. Перетворюйте спонтанні події в цікаві ролики в форматі Full HD або використовуйте режим Video Snapshot для створення нарізки найяскравіших моментів минулого дня.
Упевнена зйомка. Фіксуйте події такими, якими ви їх бачите, завдяки точної автофокусування, частоті 3.0 кадру / сек. і процесору DIGIC 4 +. Насолоджуйтеся зручністю вибору композиції в оптичному видошукачі і переглядайте отримані кадри на ЖК-екрані діагоналлю 7.5 см.
Зручна передача даних і віддалена зйомка. Миттєво переносите історії на мобільний пристрій для подальшої публікації в соціальних мережах або створення резервної копії в хмарному сервісі irista і здійснюйте дистанційне керування камерою за допомогою Wi-Fi, NFC і додатки Canon Camera Connect.
Дізнайтеся можливості цифрових дзеркальних камер. Отримуйте прості поради по використанню цифрової дзеркальної камери за допомогою програми Canon Photo Companion (доступно для завантаження на Android і iOS). Пробуйте різні об'єктиви та аксесуари і керуйте настройками камери, коли будете готові.
Об'єктив EF-S 18-55 мм f / 3.5-5.6 IS II. Компактний і доступний за ціною EF-S 18-55 мм f / 3.5-5.6 IS II можна назвати ідеальним стандартним об'єктивом широкого призначення. Стабілізатор зображення з ефектом, еквівалентним 4 ступеням витримки, забезпечує відмінні результати в умовах низької освітленості.
Переваги Canon EOS 2000D 18-55 IS II kit: мала вага і компактний дизайн. Діапазон від широкого кута до довгофокусного. Стабілізатор зображення з ефектом, еквівалентним 4 ступеням витримки. Асферичні елементи для протидії дисторсии. Мала мінімальна дистанція зйомки 0.25 м. Покриття Super Spectra. Діафрагма з круглим отвором. Швидкісне автофокусування. Доступний і якісний зум-об'єктив.
EF-S 18-55 мм f / 3.5-5.6 IS II - якісний зум-об'єктив зі стандартним діапазоном фокусних відстаней, який підійде фотографам, які віддають перевагу подорожувати без нічого. Об'єктив з фокусною відстанню від 29 до 88 мм в перерахунку на еквівалент для 35-міліметрової плівки, охоплює широкий діапазон зуму, що робить його придатним для більшості звичайних ситуацій. Мінімальна дистанція зйомки складає всього 0,25 м (25 см) по всьому діапазону зумування.
Стабілізатор зображення. EF-S 18-55 мм f / 3.5-5.6 IS II оснащений розробленою Canon технологією вбудованого стабілізатора зображення, покликаної скоротити нерізкість зображення. Це дає змогу проводити зйомку з витримкою на чотири ступені більше звичайної, уникаючи при цьому помітного збільшення нерізкості зображень - ідеально для зйомки при низькій освітленості.
Асферичний з покриттям Super Spectra. Покриття Super Spectra забезпечує природний колірний баланс і різкі, контрастні фотографії, а також зменшує відблиски і ореоли, що виникають внаслідок відбиття світла від датчика цифрової камери або внутрішніх елементів об'єктива. Асферичний дозволяє отримати чіткі, контрастні зображення навіть при повністю відкритій діафрагмі.
Діафрагма з круглим отвором. Діафрагма з круглим отвором дозволяє отримувати гарний ефект рівного розмиття фону, допомагаючи підкреслити предмети на передньому плані і видалити відволікаючі елементи. Безсвинцеве скло. При виготовленні об'єктивів EF-S 18-55 мм f / 3.5-5.6 IS II використовується тільки екологічне безсвинцевої скло.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Країна виробник | Китай |
| Витримка | 1/4000 - 30 с |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 475 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоспуск | 2 с, 10 с |
| Байонет | EF/EF-S |
| Бездротовий зв'язок | NFC, Wi-Fi |
| Відео зі звуком | Да |
| Спалах | вбудована + башмак |
| Винесена окулярна точка | 21 мм (від центру лінзи окуляра) |
| Комплектація фотоапарата | з об'єктивом (Kit) |
| Корекція діоптрій | від -2.5 до +0.5 м-1 |
| Лінійка | EOS 2000D |
| Макс. роздільна здатність запису відео | 1920 x 1080, 30 к/сек |
| Максимальна діафрагма | f/3.5-5.6 |
| Максимальна відстань фокусування | ∞ |
| Максимальна фокусна відстань | 88 мм |
| Максимальний розмір знімка | 6000 x 4000 |
| Максимальний розмір файлу | 4 ГБ |
| Мінімальна відстань фокусування | 25 см |
| Мінімальна фокусна відстань | 29 мм |
| Настроювання яскравості | 7 рівнів |
| Загальна кількість пікселів | 24.7 Mрх |
| Об'єктиви в комплекті | EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II |
| Підтримка змінних об'єктивів | Да |
| Покадрове знімання | Да |
| Поле зору | 95 % |
| Процесор оброблення зображення | DIGIC 4+ |
| Розмір РК-екрану | 3" |
| Розмір матриці | 22.3 х 14.9 мм |
| Ресурс акумуляторної батареї | 410 кадрів |
| Серійне знімання | Да |
| Система/крапки фокусування | 9 точок автофокусування |
| Співвідношення сторін | 3:2 |
| Стабілізація | оптична |
| Тип видошукача | оптичний |
| Тип затвора | фокальний закрив з електронним керуванням, з електронною першою шторкою |
| Тип карт пам'яті | SD/SDHC/SDXC |
| Тип матриці | КМОН (CMOS) |
| Тип живлення | LP-E10 |
| Тип фотокамер | Дзеркальні |
| Тип колірного фільтра | Основні кольори RGB |
| Фізичні розміри (д/в/г) | 129 х 101.3 х 77.6 мм |
| Фільтр нижніх частот | вбудований/фіксований |
| Формат записування знімків | RAW, JPEG |
| Колір | Чорний |
| Число ефективних пікселів | 24.1 Mpx |
| Штативне гніздо | Стандартне |
| Еквівалентна чутливість ISO | 100 – 12800 |
- Ціна: 25 735 ₴





