
Цифровий фотоапарат Sony Alpha 6400 kit 16-50mm Black (ILCE6400LB.CEC) (x34507)
51 841 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34507
Знімайте життя у всій красі
Попри компактний розмір і малу вагу, камера α6400 має високу продуктивність і обладнана функціями, як у повнокадрових моделей. Знімайте світлини і відео, робіть креативні композиції й селфі — картинка завжди буде чудової якості.
Широкі можливості для реалізації творчого потенціалу
Завдяки високій продуктивності і таким сучасним функціям, як автофокусування за очима на основі механізму штучного інтелекту, високоточного відстеження в реальному часі, високошвидкісного серійного знімання та запису відео в роздільній здатності 4K HDR (HLG) ви неодмінно зможете проявити свої здібності.
Точне АФ для якісних знімків об'єктів у русі
Інноваційна система автофокусування камери швидко і точно виявляє об'єкт і відстежує його переміщення, зберігаючи чіткий фокус.
Серійне знімання з АФ/АЕ з частотою до 11 кадрів/с
Швидкий внутрішній процесор зображень і високомістка буферна пам'ять дають змогу знімати з частотою 11 кадрів/с для подальшого перегляду або 8 кадрів/с для перегляду в реальному часі з мінімальною затримкою, отримуючи 116 знімків у форматі JPEG (стандарт) або 46 знімків у стиснутому форматі RAW за одну серію.
Тихе серійне знімання з частотою до 8 кадрів/с
Якщо під час знімання потрібна абсолютна тиша, наприклад, на виступі, широкі можливості цієї камери будуть якомога доречними: безшумний затвор дає змогу знімати на швидкості до 8 кадрів/с із використанням АФ/АЕ з відстеженням (навіть у режимі AF-C), АФ за очима і відстеження в реальному часі.
Розумне відстеження об'єкта
Нова технологія розпізнавання об'єктів на основі механізму штучного інтелекту обробляє велику кількість даних, щоб визначати та відстежувати навіть об'єкти, що швидкого рухаються.
Гарні та неймовірно деталізовані світлини
Завдяки великій матриці та новітньому процесору зображень ваші повсякденні знімки будуть чіткими та з природними кольорами навіть в умовах низької освітленості.
Чіткіші зображення навіть за тьмяного світла
Завдяки посиленому придушенню шуму якість зображення набагато краща навіть в умовах низької освітленості, де потрібне знімання з високою чутливістю. Вихідна чутливість збільшена до ISO 32000 для відео і до ISO 102400 для світлин. Придушення шуму особливо ефективне в часто використовуваному діапазоні середньої і високої чутливості.
Зображення, які відповідають дійсності
Алгоритми оброблення зображень, успадковані від повнокадрових камер, забезпечують реалістичнішу кольоропередачу, тому відтінки шкіри і кольори рослин мають природніший вигляд.
Корисні функції для відеоблогів
Завдяки РК-екрану з кутом повороту 180 градусів знімати матеріали для відеоблогів дуже зручно. Крім роз'єму для зовнішнього мікрофона, можна використовувати додатковий адаптер XLR (купується окремо), щоб застосовувати мікрофони професійного рівня для кращої якості звуку.
Корисні функції для знімання відео
Камера підтримує сповільнене (5 разів) і прискорене (60 разів) знімання без подальшого оброблення на ПК. Крім того, можна знімати відео в Full HD з частотою 120 кадрів/с і створювати високоякісні матеріали з уповільненням на етапі поствиробництва. Запис проксі-відео спрощує редагування й попередній перегляд, а функція Photo Capture дає змогу отримувати знімки з записів.
Функція Touch Pad для вибору зони фокусування
Функція Touch Pad дає змогу плавно переміщати зону фокусування під час перегляду на видошукачі. Просто проведіть пальцем екраном, поки не знайдете потрібну точку.
Функції Touch Focus і Touch Shutter
За допомогою функції Touch Focus зону фокусування можна легко переміщати в будь-яке місце (навіть на край кадру). Функція Touch Shutter дає змогу одним дотиком вибрати точку фокусування й задіяти закрив.
Відстеження в реальному часі з Touch Tracking
Завдяки функції Touch Tracking можна одним дотиком активувати відстеження в реальному часі для знімання світлин і відео. Камера моментально зафіксує цільовий об'єкт і буде постійно тримати його у фокусі.
Використання параметрів My Menu і My Dial
Параметр My Dial дає змогу призначити часто використовувані функції дисковому перемикачу та диску керування для швидкого доступу під час знімання. За допомогою параметра My Menu можна для зручності реєструвати до 30 різних пунктів меню.
Екран візуалізованого настроювання
На екрані користувацьких настроювань є ілюстрація робочих компонентів камери. За нею можна зрозуміти, якій кнопці або перемикачу призначаються завдання, а коли ви вибираєте функції меню, то можете переглянути структуру фактичного екрана функцій.
Висока роздільна здатність на всій площі кадру
Нова оптична конструкція містить один асферичний елемент, що забезпечує однаково високу роздільну здатність у центрі кадру і з країв у всьому діапазоні фокусних відстаней, і два елементи з низькодисперсійного скла, які ефективно пригнічують хроматичні аберації. Вбудована оптична система стабілізації забезпечує різкість зображень.
Висувний об'єктив із моторизованим зумом
Цей легкий висувний зум-об'єктив середнього класу ідеально підходить для подорожей і в складеному стані має довжину лише 29,9 мм. Плавний і тихий моторизований привод зума зручний в експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Країна виробник | Китай |
| Витримка | 1/4000 - 30 с |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Стан | Новий |
| Тип фотоапарату | Компактний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 403 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоспуск | 2 с, 5 с , 10 с |
| Байонет | Е-mount |
| Бездротовий зв'язок | NFC, Wi-Fi , Bluetooth |
| Провідне число | 6 м (у разі ISO 100) |
| Відео зі звуком | Да |
| Можливість під'єднання зовнішнього спалаху | Да |
| Спалах | вбудована + башмак |
| Винесена окулярна точка | 23 мм (від центру лінзи окуляра) |
| Ємність акумулятора | 1020 mAh |
| Інтерфейси | вхід для мікрофона| micro-HDMI |
| Комплектація фотоапарата | з об'єктивом (Kit) |
| Конструкція | 9 елементів у 8 групах |
| Лінійка | Alpha |
| Макс. роздільна здатність запису відео | 3840 x 2160, 30 кадр./с |
| Максимальна діафрагма | f/3.5-5.6 |
| Максимальна відстань фокусування | ∞ |
| Максимальна фокусна відстань | 50 мм (35 мм еквівалент: 75мм) |
| Максимальний розмір знімка | 6000 x 4000 |
| Мінімальна відстань фокусування | 25 см |
| Мінімальна фокусна відстань | 16 мм (еквівалент 35 мм: 24 мм) |
| Настроювання яскравості | 5 рівнів |
| Загальна кількість пікселів | 25 Mрх |
| Об'єктиви в комплекті | E PZ 16-50mm F3.5-5.6 OSS |
| Поворотний екран | Да |
| Підтримка змінних об'єктивів | Да |
| Підсвітка автофокуса | Да |
| Покадрове знімання | Да |
| Поле зору | 100 % |
| Розмір РК-екрану | 3" |
| Розмір матриці | 23.5 х 15.6 мм |
| Режими автофокусування | безперервна , однокадрова , ручна, автоматичний |
| Режими роботи | авто, бездротовий спалах, вимкнена, заповнювальна, повільна синхронізація, синхронізація по 2 шторці, видалення ефекту червоних очей |
| Ручне фокусування | Да |
| Сенсорний екран | Да |
| Серійне знімання | Да |
| Співвідношення сторін | 1:1| 3:2| 16:9 |
| Стабілізація | оптична |
| Тип автофокусу | гібридне автофокусування |
| Тип видошукача | електронний |
| Тип затвора | з електронним керуванням і вертикальним ходом шторок |
| Тип карт пам'яті | MS micro , Memory Stick PRO Duo , Memory Stick PRO-HG Duo, microSD/microSDHC/microSDXC , SD/SDHC/SDXC |
| Тип матриці | КМОН (CMOS) |
| Тип живлення | NP-FW50 |
| Тип фотокамер | Системні |
| Фізичні розміри (д/в/г) | 120 х 67 х 60 мм |
| Формат записування знімків | RAW, JPEG |
| Колір | Чорний |
| Число ефективних пікселів | 24.2 Mpx |
| Еквівалентна чутливість ISO | 100 - 32000 |
- Ціна: 51 841 ₴
