
Ігрова консоль Microsoft Series X 1TB Digital, біла (196388363803) (f17912)
38 967 ₴
- Готово до відправки
- Код: 17912
Зростання продуктивності на 40% не означає збільшення розмірів. Xbox One X — найкомпактніша консоль Xbox на сьогоднішній день.
Процесор Scorpio Engine
Процесор Scorpio Engine вирізняється поліпшеною архітектурою, його продуктивність складає 6 терапфлопс, а пропускна здатність пам'яті — 326 ГБ/с. Це найпотужніший у світі процесор для ігрових консолей.
Максимальне охолодження, мінімум шуму
Висока потужність не завжди призводить до збільшення нагрівання та шуму. В Xbox One X застосовується вдосконалена система рідинного охолодження і відцентровий вентилятор наддуву.
Персоналізація
Для забезпечення максимальної продуктивності та мінімального рівня споживання електроенергії в Xbox One X використовується "метод Ховіса" — передова технологія живлення, заснована на індивідуальному налаштуванні напруги кожної консолі.
Яскравий дизайн з будь-якої точки зору
Консоль Xbox One X витончена і чудова з будь-якої точки зору.
Повністю у роздільній здатності 4K
Грай повністю у роздільній здатності 4K з буфером кадрів 2160p і продуктивністю графічного процесора 6 терафлопс.
Переваги режиму HDR
Насолоджуйтесь ще більш насиченими і яскравими кольорами у таких іграх як Forza Horizon 4, Crackdown 3 та Battlefield V. Технологія HDR підвищує контраст між світлими й темними ділянками зображення, представляючи ігри у всій їх красі!
Просторовий звук
Технології Dolby Atmos та Windows Sonic для навушників забезпечують передавання звуку, що створює враження повного занурення і поміщає гравця у центр 3D просторового звуку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Microsoft |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Лінійки | Xbox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротове під'єднання | Wi-Fi |
| Вага | 4.5 кг |
| Жорсткий диск | 1 TB |
| Інтерфейси | 1 x HDMI 2.1|3 x USB 3.1 |
| Мoдель | Xbox Series X |
| Оперативна пам'ять | 16 Гб |
| Платформа | Xbox |
| Підтримувані носії | 4K UHD Blu-ray |
| Процесор | AMD Zen 2 |
| Розміри | 301 х 151 х 151 мм |
| Тип консолі | стаціонарна |
| Колір | Білий |
- Ціна: 38 967 ₴



