
Ігрова консоль Sony Playstation PlayStation 5 Slim Digital Edition 825GB (без DVD) (9711094 / 1000049750) (r17865)
28 122 ₴
- Готово до відправки
- Код: 17865
Ультрашвидкісний SSD забезпечує блискавичне завантаження даних, а тактильна віддача, адаптивні тригери і 3D-звук посилюють занурення в неймовірні ігри нового покоління для PlayStation.
Розширте світ відчуттівБездротовий контроллер DualSense створений для нових відчуттів.
Адаптивні тригериДинамічний опір тригерів імітує напруженість взаємодії зі спорядженням і об'єктами в деяких іграх для PS5.
Тактильна віддачаКонтролер своєчасно і чуйно реагує на ваші дії в грі і за допомогою вібрації імітує умови навколишнього середовища в обраних іграх для PS5.
З легкістю спілкуйтеся з іншими гравцямиПочніть розмову за допомогою вбудованого мікрофона. Вимкніть мікрофон, натиснувши на спеціальну кнопку вимкнення звуку, якщо хочете зосередитися на грі.
Створюйте захопливі ігрові моменти та діліться нимиЗазніміть свій ігровий процес і поділіться ним з іншими гравцями в PlayStation Network або в додатках соціальних мереж.
Відчуйте справжню силу гриНеймовірно потужні центральний і графічний процесори, а також SSD-диск з інтегрованою системою введення-виводу перевернуть ваше уявлення про можливості консолі PlayStation.
Переміщайтеся між різними вимірами в одну митьПрактично миттєве завантаження встановлених ігор для PS5 залишає більше часу для гри.
Насолоджуйтеся чудовою якістю гриІнтегрована система введення-виведення на консолі PS5 відкриває розробникам нові можливості для творчості завдяки швидкому отриманню даних з SSD.
Локації виглядають надзвичайно реалістичними завдяки технології трасування променівТехнологія трасування променів виводить реалізм на новий рівень, створюючи максимально реалістичні тіні та віддзеркалення в іграх, що підтримують її, для PS5.
Подорожуйте ігровими світами з неймовірною реалістичністюВи здивуєтеся швидкості та плавності зображення з частотою до 120 кадрів за секунду в іграх на 4K-екранах, що підтримують частоту виведення 120 Гц.
Оцініть чітку графіку в 4KНайдрібніші деталі оживають на екрані телевізора з підтримкою роздільної здатності 4K у сумісних іграх для PS5.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | HDMI |
| Стан | Новий |
| Лінійки | PlayStation |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротове під'єднання | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вага | 2.6 кг |
| Відеопам'ять | AMD Radeon RDNA 2, 2.23 ГГц (10.3 терафлопс) |
| Додатково | Astro's Playroom (попередньо встановлена гра), геймпад, інструкція, кабель живлення, ігрова консоль |
| Жорсткий диск | SSD 825 Gb |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 (8K Ultra HD) |
| Мoдель | PlayStation 5 Slim |
| Оперативна пам'ять | 16 Гб |
| Платформа | PlayStation |
| Процесор | AMD Ryzen Zen 2, 8 ядер 16 потоков |
| Розміри | 358 х 216 х 80 мм |
| Тип консолі | стаціонарна |
| Тип оперативної пам'яті | GDDR6 |
| Колір | Білий |
- Ціна: 28 122 ₴




