
Багатофункціональний пристрій Xerox WC 3025NI (WiFi) (3025V_NI) (g4235)
9 973 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4235
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатофункціональний пристрій XEROX WC 3025NI (WiFi) (3025V_NI) відрізняється високою надійністю, продуктивністю, доступною ціною і можливістю бездротового друку з будь-яких мобільних пристроїв на базі Android і iOS. Нова модель здатна вирішити широке коло завдань друку, що стоять перед невеликими робочими групами. Пристрій оснащений функціями копіювання, сканування і факсу. Об'єднання ключових функцій в одному пристрої дозволяє скоротити експлуатаційні витрати і кількість звернень в сервісну службу. Режими енергозбереження та економії тонера, поряд з настройками раціонального режиму в драйвері пристрою, дозволяють витрачати менше коштів на оплату електроенергії та витратних матеріалів. Підтримка функції Wi-Fi Direct забезпечує безпечне з'єднання з мобільних телефонів, планшетів і портативних комп'ютерів навіть за відсутності бездротової мережі. Підтримка Apple AirPrint і Xerox PrintBack дозволяє відправляти документи на друк з будь-якого смартфона або планшета на базі Android і iOS без установки додаткових драйверів і проводів.
Новий апарат охоплює широкий спектр потенційних замовників: від індивідуальних користувачів і підприємств малого бізнесу до великих комерційних і державних організацій. Роздільна архітектура витратних матеріалів дозволяє замінювати тільки ті модулі, які необхідно, отримуючи максимальну віддачу від кожного картриджа. Компактний дизайн і вбудований модуль Wi-Fi забезпечують гнучкі можливості для роботи в офісі. За рахунок високої швидкості друку 20 стор / хв і швидкого виведення першої сторінки (від 8.5 секунд) пристрій дозволяє виконувати роботу швидше, приділяючи більше уваги основним обов'язкам. Багатофункціональний пристрій XEROX WC 3025NI (WiFi) (3025V_NI) оптимізує роботу офісу об'єднуючи в одному пристрої функції друку, копіювання, сканування, факсу та електронної пошти. Можливість друку документів з пристроїв Apple iPhone і iPad завдяки вбудованій підтримці технології Apple AirPrint.
Новий апарат охоплює широкий спектр потенційних замовників: від індивідуальних користувачів і підприємств малого бізнесу до великих комерційних і державних організацій. Роздільна архітектура витратних матеріалів дозволяє замінювати тільки ті модулі, які необхідно, отримуючи максимальну віддачу від кожного картриджа. Компактний дизайн і вбудований модуль Wi-Fi забезпечують гнучкі можливості для роботи в офісі. За рахунок високої швидкості друку 20 стор / хв і швидкого виведення першої сторінки (від 8.5 секунд) пристрій дозволяє виконувати роботу швидше, приділяючи більше уваги основним обов'язкам. Багатофункціональний пристрій XEROX WC 3025NI (WiFi) (3025V_NI) оптимізує роботу офісу об'єднуючи в одному пристрої функції друку, копіювання, сканування, факсу та електронної пошти. Можливість друку документів з пристроїв Apple iPhone і iPad завдяки вбудованій підтримці технології Apple AirPrint.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Ethernet, USB, Wi-Fi |
| Стан | Новий |
| Особливості | Портативний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Висота | 257 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Ширина | 406 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подавання | 150 аркушів |
| Час виходу першої копії | 10 сек |
| Час виходу першої сторінки | 8.5 сек |
| Додаткові функції під час сканування | WSD-сканування , автоподавання оригіналів, мережеве сканування на ПК , сканування в PDF-файл із можливістю пошуку , сканування в застосунок TWAIN |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Максимальна споживана потужність | 417 Вт |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 20 стор./хв |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Месячний обсяг друку | 15 000 стор |
| Оперативна пам'ять | 128 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Щільність паперу | 60 - 163 г/м2 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5 , C5 , Custom , DL , Executive , Folio , ISO B5 , JIS B5 , Legal , Letter , Monarch , No.10, OFFICIO , A4 |
| Розмір скануваної зони | А4 (297 х 216 мм) |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 600 x 600 |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 8 бит |
| Швидкість монохромного друку | 20 стор./хв |
| Сумісний оригінальний картридж | 106R03048, 106R02773 |
| Середня споживана потужність у режимі очікування | 46 Вт |
| Середня споживана потужність у режимі енергоскупі | 2.0 Вт |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | монохромний |
| Тип сканера | планшетний, протяжний |
| Частота процесора | 600 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 973 ₴


