
Багатофункціональний пристрій Canon i-SENSYS MF3010 + 2 картриджа (5252B034) (u4097)
13 999 ₴
13 513 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4097
Це лазерний багатофункціональний принтер, який чудово підійде для щоденної роботи з документами в невеликій організації.
Швидкий друк, копіювання і сканування для вашої зручності, на компактному монохромному лазерному принтері прямо з комп'ютера. Він ідеально підходить для дому та малих офісів і відрізняється високою продуктивністю, простотою використання і енергоефективністю.
Елегантний і стильний, повністю чорний корпус MF3010 укладає інтелектуальне багатофункціональний лазерний пристрій "3 в 1". Високоякісний монохромний принтер, сканер і копір в одному компактному корпусі. Швидке і економічне, це ефектне пристрій легко поміщається на столі. Воно ідеально для персонального використання або невеликих і домашніх офісів, де потрібно не тільки принтер, але також і економія часу і грошей.
Завдяки простому у використанні вертикальному дисплею з CANON i-SENSYS MF3010 можна працювати не встаючи з крісла. Забезпечується зручний доступ до всіх функцій без необхідності вставати, економлячи час і сили.
Професійна якість відбитків гарантується підвищеним дозволом до 1200 x 600 точок на дюйм, що забезпечує більше деталей, чіткий текст і тонкі лінії. Немає потреби чекати, поки віддрукуються документи при швидкості друку 18 стр. / Хв. Технологія Quick First-Print Canon також забезпечує швидкий вихід першої сторінки за 7.8 с.
Підвищення продуктивності з високоякісним кольоровим сканером. Просте сканування та копіювання документів - швидке підвищення продуктивності. Не потрібно чекати - час виходу першої сторінки не більше 12 с. За допомогою MF Toolbox відскановані документи можна відразу відправляти по електронній пошті або PDF з можливістю пошуку для швидкого доступу до документів і фотографій.
Мініатюрна конструкція, сучасний дизайн. Елегантний і стильний, повністю чорний корпус MF3010 укладає інтелектуальне багатофункціональний лазерний пристрій «3 в 1». Високоякісний монохромний принтер, сканер і копір в одному компактному корпусі. Швидке і економічне, це ефектне пристрій легко поміщається на столі. Воно ідеально для персонального використання або невеликих і домашніх офісів, де потрібно не тільки принтер, але також і економія часу і грошей.
Універсальне кольорове сканування та копіювання. Підвищення продуктивності з високоякісним кольоровим сканером. Просте сканування та копіювання документів - швидке підвищення продуктивності. Не потрібно чекати - час виходу першої сторінки не більше 12 с. За допомогою MF Toolbox відскановані документи можна відразу відправляти по електронній пошті або PDF з можливістю пошуку для швидкого доступу до документів і фотографій.
Якість і швидкість. Професійна якість відбитків гарантується підвищеним дозволом до 1200 x 600 точок на дюйм, що забезпечує більше деталей, чіткий текст і тонкі лінії. Немає потреби чекати, поки віддрукуються документи при швидкості друку 18 стр. / Хв. Технологія Quick First-Print Canon також забезпечує швидкий вихід першої сторінки за 7.8 с.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейси | USB |
| Стан | Новий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Рівень шуму | 65.3 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.2 кг |
| Висота | 254 мм |
| Глибина | 276 мм |
| Ширина | 372 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подавання | 150 аркушів |
| Час виходу першої копії | 12 сек |
| Час виходу першої сторінки | 7.8 сек |
| Додаткові функції під час копіювання | копіювання 2 на 1, ID Card Copy |
| Додаткові функції під час сканування | сканування в застосунок TWAIN, сканування в застосунок WIA |
| Інтерполована роздільна здатність, dpi | 9600 x 9600 |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Максимальна споживана потужність | 960 Вт |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 18 стор./хв |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 50 – 200 % |
| Месячний обсяг друку | 8000 стор |
| Призначення | для малого офісу |
| Оперативна пам'ять | 64 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Щільність паперу | 60 - 163 г/м2 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5 , A6 , B5 , C5 , Com 10, Custom , DL , Executive , Legal , Letter , Monarch , A4 |
| Розмір скануваної зони | 216 x 297 мм |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 600 x 600 |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 256 бит |
| Розрядність кольорового сканування | 24 бит |
| Швидкість монохромного друку | 18 стор./хв |
| Сумісний оригінальний картридж | Canon 725 |
| Середня споживана потужність у режимі очікування | 1.4 Вт |
| Середня споживана потужність у режимі енергоскупі | 0.6 Вт |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип друку | монохромний |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 13 513 ₴



