-7%

Багатофункціональний пристрій HP LaserJet 137fnw с WiFi (4ZB84A) (y4088)
12 999 ₴
12 137 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4088
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оцініть переваги низької вартості друку і високої продуктивності МФУ HP Laser. Створюйте документи професійної та стабільної якості, не виходячи за рамки бюджету.
Якість HP і вигідна ціна
- Завдяки незмінній якості і вигідною ціною оригінальних продуктів HP купувати підроблені витратні матеріали не має ніякого сенсу.
- Завдяки попередньо встановленому картриджу HP Ви зможете приступити до друку відразу після розпакування принтера.
Створено для ефективної роботи
- Це БФП об'єднує в собі можливості друку, сканування і копіювання, при цьому займає зовсім небагато місця.
- Вам не доведеться довго чекати Друк до 20 сторінок в хвилину, друк першої сторінки всього за 8.3 секунд.
- Економте електроенергію завдяки технології HP Auto-On/Auto-Off.
Мобільний друк всього одним дотиком
- Друк з iPhone і iPad за допомогою технології AirPrint з автоматичним підбором масштабу відповідно до формату паперу.
- Завдяки технології Wi-Fi Direct можна виконувати друк безпосередньо з мобільних пристроїв без підключення до мережі.
- Технологія Google Cloud Print дозволяє відправляти завдання друку безпосередньо зі смартфона, планшета або ПК на будь-який принтер компанії.
Незмінно висока якість друку HP
- Чорний тонер забезпечує високу контрастність чорно-білих текстів, шрифтів і графічних зображень.
- Не купуйте підроблені витратні матеріали, щоб уникнути проблем з якістю результатів.
- Датчики контролю допоможуть відстежувати кількість оброблених сторінок, а спеціальна технологія дозволить оптимізувати споживання витратних матеріалів, щоб друкувати більше.
- Швидко замінюйте картриджі з автоматичним видаленням блокування і легко відкриваються корпусами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Ethernet, USB, Wi-Fi |
| Стан | Новий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Глибина | 309 мм |
| Ширина | 406 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подавання | 150 аркушів |
| Інтерполована роздільна здатність, dpi | 4800 х 4800 |
| Максимальна споживана потужність | 300 Вт |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Месячний обсяг друку | 10000 стор |
| Призначення | Для дому |
| Обсяг пам'яті факсу | 400 сторінок |
| Оперативна пам'ять | 128 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Параметри дисплея | 2 рядки по 16 символів |
| Щільність паперу | 60 - 163 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Windows 10 , Windows 8 , Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 , Windows Server 2016 , Windows 7 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5 , A6 , B5 , C5 , Com 10, Custom , DL , Executive , Legal , Letter , Monarch , A4 |
| Розмір скануваної зони | 216 x 297 мм |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 600 x 600 |
| Роздільна здатність факсу, dpi | 300 х 300 |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 256 бит |
| Сумісний оригінальний картридж | W1106A, W1107A , W1105A |
| Середня споживана потужність у режимі очікування | 1.9 Вт |
| Середня споживана потужність у режимі енергоскупі | 0.2 Вт |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | монохромний |
| Колір | Чорний, Білий |
| Частота процесора | 600 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 137 ₴





