
Багатофункціональний пристрій HP Color LJ M178nw (4ZB96A) (y4082)
19 999 ₴
19 506 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4082
Продуктивне кольоровий лазерний БФП за доступною ціною
Принтер, що підтримує динамічну безпеку. Призначений для використання тільки з картриджами, обладнаними оригінальною мікросхемою HP. Картриджі з мікросхемами інших виробників можуть не працювати, а наявні зараз можуть не працювати в майбутньому.
Ефективність і продуктивність — найкомпактніший кольоровий лазерний БФП у своєму класі. Друк, сканування та копіювання, високоякісні кольорові відбитки, а також друк і сканування прямо з телефона.
Ідеальний вибір для робочих груп з 1-5 користувачів, які друкують не більше ніж 1500 сторінок на місяць.
Цей доступний за ціною БФП забезпечує незмінно високу якість, чіткий чорний текст і яскраву кольорову графіку. Швидкий і простий друк за допомогою БФП, створеного для використання в обмеженому робочому просторі. Друк, сканування та копіювання практично з будь-якого місця і просте настроювання прямо з вашого телефона.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Ethernet, USB, Wi-Fi |
| Стан | Новий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | БФП |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 288 мм |
| Глибина | 363 мм |
| Ширина | 406 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 50 листов |
| Місткість лотків для подавання | 150 аркушів |
| Час виходу першої копії | 32.1 сек |
| Час виходу першої сторінки | 12.4 сек |
| Додаткові функції під час копіювання | ID Card Copy , копіювання 2 на 1, копіювання 4 на 1 |
| Додаткові функції під час друку | AirPrint |
| Додаткові функції під час сканування | WSD-сканування, сканування в застосунок TWAIN , сканування в застосунок WIA |
| Інтерполована роздільна здатність, dpi | 4800 х 4800 |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Максимальна споживана потужність | 300 Вт |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 18 стор./хв |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 4 стр/хв |
| Максимальна кількість копій | 999 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 600 x 600 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Месячний обсяг друку | 20 000 стор |
| Призначення | для малого офісу |
| Оперативна пам'ять | 128 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Параметри дисплея | 2 — строковий |
| Щільність паперу | 60 - 220 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Windows 10 , Windows 8.1 , Windows Server 2008 , Windows Server 2008R2, Windows Server 2012 , Windows Server 2016 , Windows 7 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5 , A6 , B5 , C5 , Com 10 , Custom , DL , Executive , Legal , Letter , Monarch , Oficio, A4 |
| Підтримка технологій прямого друку | Да |
| Розмір скануваної зони | 216 x 297 мм |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 600 x 600 |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 256 бит |
| Розрядність кольорового сканування | 10 бит |
| Швидкість монохромного друку | 18 стор./хв |
| Швидкість кольорового друку | 4 стр/хв |
| Сумісний оригінальний картридж | W2070A , W2072A , W2073A, W2071A |
| Середня споживана потужність у режимі очікування | 38 Вт |
| Середня споживана потужність у режимі енергоскупі | 0.2 Вт |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | кольоровий |
| Колір | Чорний, Білий |
| Частота процесора | 800 МГц |
- Ціна: 19 506 ₴





