
Багатофункціональний пристрій HP Smart Tank 615 з Wi-Fi (Y0F71A) (m4068)
19 456 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4068
Цей принтер без картриджів зі стартовим набором чорнила до 3 років друку в комплекті гарантує чудову якість. Дводіапазонний адаптер Wi-Fi забезпечує швидше під'єднання, а найкращий у своєму класі застосунок для мобільного друку HP Smart — простий мобільний друк.
Оптимальний вибір для дому або невеликого офісу, а також тих, кому потрібні великі обсяги друку з мінімальними витратами та можливістю продуктивної роботи звідки завгодно і коли завгодно.
Компактна система заправляння з вбудованими резервуарами для чорнила, автоматичним датчиком і захистом від проливання спрощує контроль рівня чорнила. Ідеальний вибір для економного друку у великих обсягах зі стартовим набором чорнила до 3 років друку.
Покладіться на неперевершену якість друку від HP — й отримуйте відбитки незмінно чудової якості. Чіткий текст. Яскрава графіка.
Залишайтеся завжди на зв'язку завдяки дводіапазонному адаптеру Wi-Fi, який забезпечує швидше та надійніше під'єднання. Економте час за допомогою ярликів Smart Tasks, друкуйте і скануйте, хоч би де ви були за допомогою HP Smart — найкращої у своєму класі програми мобільного друку.
Надійне під'єднання
Швидше та надійніше під'єднання завдяки дводіапазонному адаптеру Wi-Fi.
Настроювані ярлики на вашому телефоні
Автоматизація повторюваних задач за допомогою настроюваних ярликів Smart Tasks. Сканування в хмару, на електронну пошту і не тільки — одним дотиком.
Друк, сканування та копіювання, хоч би де ви були
Застосунок мобільного друку HP Smart дає змогу вільно працювати, хоч би де ви були — друкуйте, скануйте і копіюйте прямо з телефона.
Висока якість, яку ви очікуєте від HP
Чорне чорнило забезпечить чіткий друк документів, а кольорове дасть змогу створити яскраві зображення найвищої якості.
Висока швидкість друку
Швидкий друк ділових документів — на 38% швидший, порівнюючи з попередніми моделями HP Smart Tank.
Простий і зручний контроль рівня чорнила
Простий контроль і поповнення чорнила завдяки вбудованим резервуарам і автоматичному датчику відстеження рівня чорнила.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Стан | Новий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.19 кг |
| Висота | 198 мм |
| Глибина | 373 мм |
| Ширина | 449 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 30 аркушів |
| Місткість лотків для подавання | 100 аркушів |
| Вбудоване СНПЧ | Да |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 22 стр/хв |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 14 стор./хв |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 4800 х 1200 |
| Оперативна пам'ять | 256 МБ |
| Параметри дисплея | 2.2" |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5 , A6 , C5 , DL, A4 |
| Підтримка технологій прямого друку | Apple AirPrint |
| Розмір скануваної зони | 216 x 297 мм |
| Розрядність кольорового сканування | 24 бит |
| Швидкість модему | 33.6 Кбіт/с |
| Швидкість монохромного друку | 11 стор./хв |
| Швидкість кольорового друку | 5 стор./хв |
| Сумісний оригінальний картридж | M0H54AE, M0H55AE , M0H56AE , 1VV21AE |
| Середня споживана потужність у режимі очікування | 3.82 Вт |
| Середня споживана потужність у режимі енергоскупі | 0.7 Вт |
| Технологія друку | струменеві |
| Тип БФП | струменевий |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | кольоровий |
| Тип факса | кольоровий |
| Колір | Чорний |
| Частота процесора | 1200 МГц |
- Ціна: 19 456 ₴




