
Багатофункціональний пристрій HP Smart Tank 530 c Wi-Fi (4SB24A) (v4067)
16 147 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4067
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей принтер без картриджів, з автоподавачем і зі стартовим набором чорнила до 3 років друку в комплекті гарантує чудову якість. Дводіапазонний адаптер Wi-Fi забезпечує швидке під'єднання, а найкращий у своєму класі застосунок для мобільного друку HP Smart — простий мобільний друк.
Великі обсяги друку, економність та інноваційна конструкція
- До 18000 сторінок у чорно-білому та до 8000 сторінок у кольоровому режимі.
- Простий контроль і поповнення чорнила завдяки вбудованим резервуарам і автоматичному датчику відстеження рівня чорнила.
- Зручне заправлення системи безперервного подання чорнила за допомогою повторно герметизувальних пляшечок із захистом від проливання.
- Використовуйте всі потрібні для роботи функції, включно з копіюванням і скануванням.
Новітні технології забезпечують найкращу у своєму класі якість друку HP
- Чорне чорнило забезпечить чіткий друк документів, а кольорове дасть нагоду створити яскраві зображення найвищої якості.
- Друкуйте стійкі до вицвітання світлини, які надовго залишаться яскравими.
- Створюйте брошури, рекламні листки, світлини та інші документи без берегів, професійної якості — прямо в офісі.
Швидке під'єднання й зручність експлуатації
- Дводіапазонний адаптер Wi-Fi забезпечує швидше та надійніше під'єднання.
- Автоматизуйте повторювані завдання за допомогою налаштовуваних ярликів Smart Tasks.
- Із застосунком HP Smart можна вільно друкувати, хай де ви перебуваєте: друкуйте, скануйте та копіюйте прямо зі свого телефона.
- Швидкий друк — до 38% швидше проти попередніх моделей HP Smart Tank. Автоподавач на 35 сторінок неабияк прискорює роботу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB, Wi-Fi |
| Стан | Новий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.19 кг |
| Висота | 259 мм |
| Глибина | 449 мм |
| Ширина | 606 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 30 аркушів |
| Місткість лотків для подавання | 100 аркушів |
| Вбудоване СНПЧ | Да |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 22 стр/хв |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 14 стор./хв |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 4800 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Призначення | Для дому |
| Оперативна пам'ять | 256 МБ |
| Параметри дисплея | 2.2" |
| Щільність паперу | 60 - 300 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Mac OS X v10.12 , Mac OS X v10.13, Mac OS X v10.14 , Windows 10 , Windows 7 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5 , B5, C5 , A4 |
| Підтримка технологій прямого друку | Apple AirPrint |
| Розмір скануваної зони | 216 x 297 мм |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 600 x 300 |
| Розрядність кольорового сканування | 24 бит |
| Швидкість монохромного друку | 11 стор./хв |
| Швидкість кольорового друку | 5 стор./хв |
| Сумісний оригінальний картридж | 1VV22AE , M0H54AE, M0H55AE , M0H56AE , 1VV21AE |
| Середня споживана потужність у режимі очікування | 3.72 Вт |
| Середня споживана потужність у режимі енергоскупі | 0.83 Вт |
| Технологія друку | струменеві |
| Тип БФП | струменевий |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | кольоровий |
| Фотодрук | Да |
| Колір | Чорний |
| Частота процесора | 1200 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 147 ₴





