
Багатофункціональний пристрій HP LaserJet M236sdn (9YG08A) (u4011)
13 077 ₴
- В наявності
- Код: 4011
Високопродуктивне МФУ з найшвидшою двостороннім друком серед пристроїв HP даного класу, автоподатчиком і додатком HP Smart для економії часу. Спрощена настройка і неймовірну зручність роботи.
Працюйте швидко. Працюйте ефективно.
Прискорте роботу з багатосторінковими документами завдяки найшвидшою в своєму класі двостороннього друку.
Цей принтер LaserJet настільки компактний, що ви зможете розмістити його практично де завгодно. Швидше виконуйте проекти за допомогою компактного принтера, який можна розмістити практично де завгодно.
Функції автоматичного сканування та копіювання допоможуть з легкістю справлятися з великими обсягами друку і економити час. Пристрій автоматичної подачі документів значно прискорює процес сканування та копіювання.
Просте спільне використання ресурсів - отримуйте доступ і друкуйте за допомогою мережі Ethernet.
Швидко отримуйте потрібні вам відбитки. Цей принтер швидко надрукує ваші документи.
Працюйте продуктивно незалежно від місця розташування.
Сканувати документи з високою якістю. Надсилайте їх в Dropbox, Google Drive, по електронній пошті або в хмару, де б ви не знаходилися, за допомогою програми HP Smart.
Швидкий доступ і друк документів і фотографій зі смартфона або з хмарного сховища, такого як Dropbox або Google Drive, за допомогою програми HP Smart.
Економте час - додаток HP Smart дозволяє відправляти мобільні факси зі смартфона, планшета або ПК.
За допомогою програми HP Smart ви можете управляти своїм принтером практично з будь-якого місця. Отримуйте повідомлення при друку, сканування або копіювання зі свого смартфона.
Основні моменти і переваги:
- Двосторонній друк (18 стор / хв), одностороння (29 стор / хв).
- Повна інтеграція з додатком HP Smart.
- Компактний лаконічний сучасний дизайн, інтуїтивні кнопки управління і смарт-підсвічування.
- Кнопка режиму копіювання документів (МФУ).
- Картридж з підтримкою динамічної безпеки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Ethernet, USB |
| Стан | Новий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Рівень шуму | 51 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Висота | 294 мм |
| Глибина | 308 мм |
| Ширина | 418 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подавання | 150 аркушів |
| Час виходу першої сторінки | 7 сек |
| Додаткові функції під час друку | друк на конвертах, двосторонній друк |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Максимальна споживана потужність | 453 Вт |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 29 стор./хв |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 600 x 600 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Месячний обсяг друку | 20 000 стор |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Призначення | для малого офісу |
| Оперативна пам'ять | 64 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Параметри дисплея | 1.6" |
| Щільність паперу | 60 - 163 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Windows 10 , Windows 7 , Windows 8 , Windows 8.1, Mac OS |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5 , A6 , B5, A4 |
| Розмір скануваної зони | 216 x 297 мм |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 600 x 600 |
| Швидкість монохромного друку | 29 стор./хв |
| Сумісний оригінальний картридж | W1360X, W1360A |
| Середня споживана потужність у режимі очікування | 3.3 Вт |
| Середня споживана потужність у режимі енергоскупі | 0.6 Вт |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | монохромний |
| Колір | Сірий, Білий |
| Частота процесора | 500 МГц |
- Ціна: 13 077 ₴







