
Багатофункціональний пристрій HP Smart Tank 750 c Wi-Fi (6UU47A) (l3992)
20 161 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3992
HP Smart Tank 750 А4 - багатофункціональний пристрій струменевого типу із підтримкою бездротового зв'язку. Чудово підходить для домашнього та офісного використання, впорається з великими обсягами друку, завдяки функції двостороннього друку. Значно полегшує роботу через наявність Wi-Fi-модулю.
Постачається зі стартовим набором чорнил в комплекті. Принтером легко керувати за допомогою кнопок з інтелектуальним управлінням, які підсвічуються, і тим самим допомагають вірно налаштовувати потрібну функцію друку. З додатком HP Smart можна вільно друкувати, де б ви не знаходилися - сканувати й копіюйте прямо зі свого телефону.
Tank 750 А4 - це БФП, який вміщує в себе усі необхідні функції, які можуть знадобитися для швидкого виконання поставлених завдань, в тому числі копіювання, сканування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Bluetooth, Ethernet, USB, Wi-Fi |
| Стан | Новий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.7 кг |
| Висота | 360 мм |
| Глибина | 242 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подавання | 250 аркушів |
| Час виходу першої копії | 13 сек |
| Час виходу першої сторінки | 14 сек |
| Вбудоване СНПЧ | Да |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 24 стор./хв |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 24 стор./хв |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 4800 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Призначення | для малого офісу |
| Оперативна пам'ять | 256 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Параметри дисплея | 0.4" |
| Щільність паперу | 60 - 250 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Windows 10 , Windows 8 , Windows 8.1 , Windows Server 2012, Windows Vista , Windows XP , Windows 7 |
| Розмір скануваної зони | 216 x 356 мм |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 600 x 600 |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 24 бит |
| Розрядність кольорового сканування | 24 бит |
| Швидкість монохромного друку | 23 стор./хв |
| Швидкість кольорового друку | 22 стр/хв |
| Сумісний оригінальний картридж | HP 53XL, HP GT52 , HP GT53 |
| Технологія друку | термічна струменева |
| Тип БФП | струменевий |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | кольоровий |
| Фотодрук | Да |
| Колір | Білий |
| Частота процесора | 800 МГц |
- Ціна: 20 161 ₴



