
Багатофункціональний пристрій Xerox C235I (WiFi) (C235V_DNI) (j3991)
24 494 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3991
Функції
Ідеально підходить для невеликих команд, домашніх офісів та обмеженого простору. Кольоровий багатофункціональний принтер Xerox® C235 відрізняється неперевершеною надійністю, продуктивністю та економічністю, при цьому не потрібно турбуватися про складне налаштування.
Налаштування – це просто
Почніть роботу без допомоги ІТ-фахівців за допомогою автоматичного встановлення драйверів з програмного забезпечення Xerox® Smart Start. У поєднанні з простою установкою Wi-Fi для підключення до домашньої або корпоративної мережі для швидкого налаштування.
Привіт, колір
Поліпшіть повсякденне спілкування за допомогою яскравих кольорів, які спрощують візуалізацію даних, привертають увагу до ключових деталей та підвищують цінність.
Тихий, компактний робоча конячка
Менше місця, менше шуму та більша продуктивність з високою роздільною здатністю та високою швидкістю друку, які йдуть у ногу з вашою роботою. Функція сканування дозволяє швидко та легко оцифрувати ваші документи.
Роздрукуйте, як вам завгодно
Вбудована підтримка Wi-Fi з Wi-Fi Direct® та мобільні функції, такі як Apple AirPrint, Mopria Print Service дають вам гнучкість для бездротового та безпечного друку з усіх ваших пристроїв.
Інтуїтивний інтелект
Драйвери друку Xerox® та програма Xerox® Print & Scan Experience забезпечують простий доступ до функцій друку та сканування прямо з ноутбука або настільного комп'ютера. Заощаджуйте час завдяки зручності роботи в один дотик, який дозволяє налаштовувати параметри друку та налаштовувати загальні завдання на друк одним клацанням миші. Так само складні завдання сканування, такі як автоматичне випрямлення, автоматичне обрізання зображень і сканування чеків, ніколи не були простішими і швидшими.
Безпека стала простішою
Комплексні функції безпеки захищають від кіберзагроз, що ростуть і все більш витончених, за рахунок захисту доступу та захисту конфіденційних даних і документів.
Більше часу безвідмовної роботи, менші витрати, менше відходів
Кольорове МФУ C235 Color MFP, розроблене для забезпечення безперебійної роботи з кожним днем, забезпечує економічні експлуатаційні витрати завдяки вибору тонерів стандартної або збільшеної ємності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Ethernet, USB, Wi-Fi |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 395 мм |
| Глибина | 345 мм |
| Ширина | 412 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 120 аркушів |
| Місткість лотків для подавання | 250 аркушів |
| Додаткові функції під час друку | Wi-Fi Direct , Xerox Print Service Plug-in for Android, друк Mopria , AirPrint |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 22 стр/хв |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 22 стр/хв |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 600 x 600 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Месячний обсяг друку | 30000 стор |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Призначення | Для офісу |
| Оперативна пам'ять | 512 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Параметри дисплея | 2.8" |
| Підтримувані ОС | Mac OS X v10.10, Mac OS X v10.8 , Windows 10 , Windows 7 , Windows 8 , Windows 8.1 , Linux |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5, A6 , Legal , Letter , A4 |
| Підтримка технологій прямого друку | Email Print , Mopria (Android) , Mopria Certified, Wi-Fi Direct , Apple AirPrint |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 600 x 600 |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Швидкість монохромного друку | 22 ст/хв |
| Швидкість кольорового друку | 22 стр/хв |
| Сумісний оригінальний картридж | 006R04387 , 006R04388 , 006R04390, 006R04389 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип друку | кольоровий |
| Тип сканера | планшетний, протяжний |
| Колір | Білий |
| Частота процесора | 1000 МГц |
- Ціна: 24 494 ₴



