
Багатофункціональний пристрій HP Smart Tank 720 c Wi-Fi (6UU46A) (j3990)
17 862 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3990
Надійне приєднання
Швидше та надійніше під'єднання завдяки дводіапазонному адаптеру Wi-Fi.
Настроювані ярлики на вашому телефоні
Автоматизація повторюваних задач за допомогою настроюваних ярликів Smart Tasks. Сканування в хмару, на електронну пошту і не тільки — одним дотиком.
Друк, сканування та копіювання, хоч би де ви були
Застосунок мобільного друку HP Smart дає змогу вільно працювати, хоч би де ви були — друкуйте, скануйте і копіюйте прямо з телефона.
Висока якість, яку ви очікуєте від HP
Чорне чорнило забезпечить чіткий друк документів, а кольорове дасть нагоду створити яскраві зображення найвищої якості.
Найвища швидкість друку
Швидкий друк ділових документів — на 38% швидший, порівнюючи з попередніми моделями HP Smart Tank.
Простий і зручний контроль рівня чорнила
Простий контроль і поповнення чорнила завдяки вбудованим резервуарам і автоматичному датчику відстеження рівня чорнила.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB, Wi-Fi |
| Стан | Новий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.38 кг |
| Висота | 198 мм |
| Глибина | 427 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подавання | 250 аркушів |
| Час виходу першої сторінки | 14 сек |
| Вбудоване СНПЧ | Да |
| Додаткові функції під час друку | Direct Wi-Fi , HP Smart , Message In Print, AirPrint |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 14 стор./хв |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 9 стр/хв |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 4800 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Месячний обсяг друку | 800 стор |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Призначення | для малого офісу |
| Оперативна пам'ять | 128 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Параметри дисплея | 70 x 12 мм |
| Щільність паперу | 64 - 255 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Windows 10 , Windows 8 , Windows 8.1 , Windows XP, Windows 7 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5 , A6 , B5, Letter , A4 |
| Підтримка технологій прямого друку | Google Cloud Print , HP Smart App, Mopria (Android) , Wi-Fi Direct , Apple AirPrint |
| Розмір скануваної зони | 216 x 297 мм |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 600 x 600 |
| Розрядність кольорового сканування | 24 бит |
| Швидкість монохромного друку | 15 стор./хв |
| Швидкість кольорового друку | 9 стор./хв |
| Сумісний оригінальний картридж | GT52, GT53XL |
| Технологія друку | струменеві |
| Тип БФП | струменевий |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | кольоровий |
| Фотодрук | Да |
| Колір | Сірий |
| Частота процесора | 800 МГц |
- Ціна: 17 862 ₴




