
Багатофункціональний пристрій HP Smart Tank 790 c Wi-Fi (4WF66A) (p3989)
20 946 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3989
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвищіть продуктивність завдяки настроюванню на мобільних пристроях, двосторонньому друку, сучасному сенсорному інтерфейсу та факсу. Використовуйте інтуїтивно зрозумілі функції підключення, роботи та друку. Оцініть чудову якість за вигідною ціною – в комплект поставки входять оригінальне чорнило HP для друку протягом тривалого терміну – до трьох років.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Bluetooth, Ethernet, USB, Wi-Fi |
| Стан | Новий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.3 кг |
| Висота | 241 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подавання | 250 аркушів |
| Час виходу першої копії | 14 сек |
| Час виходу першої сторінки | 14 сек |
| Вбудоване СНПЧ | Да |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 22 стр/хв |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 22 стр/хв |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 4800 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Месячний обсяг друку | 1000 стор |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Призначення | Для дому |
| Обсяг пам'яті факсу | 99 номерів |
| Оперативна пам'ять | 256 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Параметри дисплея | 3" сенсорний |
| Щільність паперу | 60 - 105 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Windows 10 , Windows 8 , Windows 8.1 , Windows Server 2003, Windows Vista , Windows XP , Windows 7 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5 , A6 , B5 , C5 , DL, Legal , Letter , A4 |
| Розмір скануваної зони | 216 x 297 мм |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 600 x 600 |
| Роздільна здатність факсу, dpi | 300 х 300 |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 24 бит |
| Розрядність кольорового сканування | 24 бит |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Швидкість модему | 33.6 Кбіт/с |
| Швидкість монохромного друку | 15 стор./хв |
| Швидкість кольорового друку | 20 стор./хв |
| Сумісний оригінальний картридж | HP 32, HP 31 |
| Технологія друку | термічна струменева |
| Тип БФП | струменевий |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | кольоровий |
| Тип факса | кольоровий |
| Фотодрук | Да |
| Колір | Сірий |
| Частота процесора | 800 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 946 ₴




