-8%

Багатофункціональний пристрій HP LaserJet Pro M141w WiFi (7MD74A) (c3983)
9 999 ₴
9 243 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3983
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Найкомпактніший БФП HP LaserJet
Найкомпактніший лазерне БФП HP, що вирізняється високою продуктивністю.
Забудьте про затримки через принтер. Завдяки швидкості друку до 20 сторінок формату A4 на хвилину ви можете працювати максимально ефективно та без перебоїв.
Стильний та елегантний дизайн поєднується з простотою і зручністю використання.
Просте виконання завдань — один пристрій для друку, сканування та копіювання.
Перевірена якість і зручність
Отримуйте відбитки незмінно високої якості на цьому компактному лазерному пристрої друку, використовуючи оригінальні лазерні картриджі HP.
Просте налаштування за допомогою програми HP Smart. Його покрокові інструкції допоможуть легко під'єднатися з будь-якого пристрою.
З легкістю під'єднуйтеся і відразу друкуйте. Убудований порт USB забезпечує просте під'єднання принтера до комп'ютера.
Пристрій одразу готовий до роботи. Зручна панель керування зі світлодіодними індикаторами та кнопками допомагає швидко робити проєкти.
Найкомпактніший лазерне БФП HP, що вирізняється високою продуктивністю.
Забудьте про затримки через принтер. Завдяки швидкості друку до 20 сторінок формату A4 на хвилину ви можете працювати максимально ефективно та без перебоїв.
Стильний та елегантний дизайн поєднується з простотою і зручністю використання.
Просте виконання завдань — один пристрій для друку, сканування та копіювання.
Перевірена якість і зручність
Отримуйте відбитки незмінно високої якості на цьому компактному лазерному пристрої друку, використовуючи оригінальні лазерні картриджі HP.
Просте налаштування за допомогою програми HP Smart. Його покрокові інструкції допоможуть легко під'єднатися з будь-якого пристрою.
З легкістю під'єднуйтеся і відразу друкуйте. Убудований порт USB забезпечує просте під'єднання принтера до комп'ютера.
Пристрій одразу готовий до роботи. Зручна панель керування зі світлодіодними індикаторами та кнопками допомагає швидко робити проєкти.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | USB, Wi-Fi |
| Стан | Новий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.39 кг |
| Висота | 197 мм |
| Глибина | 264 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подавання | 150 аркушів |
| Час виходу першої копії | 9 сек |
| Час виходу першої сторінки | 8.5 сек |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Максимальна споживана потужність | 264 Вт |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 20 стор./хв |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 600 x 600 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Месячний обсяг друку | 800 стор |
| Призначення | Для дому |
| Оперативна пам'ять | 64 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Щільність паперу | 65 - 120 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Mac OS X v10.10, Mac OS X v10.8 , Windows 10 , Windows 7 , Windows 8 , Windows 8.1 , Windows Server 2003 , Windows Server 2008 , Windows Server 2012 , Windows Vista , Windows XP , Linux |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5 , A6 , B5, C5 , Custom , A4 |
| Розмір скануваної зони | 216 x 297 мм |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 600 x 400 |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 24 бит |
| Розрядність кольорового сканування | 24 бит |
| Швидкість монохромного друку | 20 стор./хв |
| Сумісний оригінальний картридж | HP LaserJet 150A |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип друку | монохромний |
| Колір | Білий |
| Частота процесора | 500 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 243 ₴








