
Багатофункціональний пристрій Xerox B315 (Wi-Fi) (B315V_DNI) (e3976)
24 953 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3976
Монохромне БФП Xerox B315 друкує на звичайному, тонкому, щільному, кольоровому, глянцевому та переробленому паперах зі швидкістю 40 стор/хв. Оснащений лотком для подачі паперу місткістю 250 аркушів, що полегшує робочий процес та забезпечує високу продуктивність.
Підходить для використання в офісі, копір-салоні, рекламному агентстві та інших організаціях.
Висока швидкість друку та незмінно надійна робота – це тільки початок. Багатофункціональні пристрої B315 пропонують набагато більше: кольорове та чорнобіле сканування, двостороннє сканування та подачу паперу, а також більшу кількість лотків високої ємності.
Всередині компактного корпусу ховається надтихий і високопродуктивний пристрій. Навіть багатофункціональні пристрої легко розміщуються в обмеженому просторі, дозволяючи безшумно сканувати, друкувати та копіювати, не відволікаючись від роботи.
- Найкраще підходить для робочих груп від 1 до 10 користувачів.
- Комплексні функції безпеки
- Доступ до додаткового розширеного документообігу за допомогою Xerox Workflow Central
- Автоматичний двосторонній друк
- Підтримка мобільних пристроїв: Apple AirPrint, Mopria, Wi-Fi Direct
- Вбудований Wi-Fi
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Інтерфейси | Ethernet, Wi-Fi, USB |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | БФП |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.35 кг |
| Висота | 460 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 250 аркушів |
| Місткість лотків для подавання | 150 аркушів |
| Додаткові функції під час копіювання | двостороннє копіювання |
| Додаткові функції під час друку | двосторонній друк |
| Кількість лотків для подавання | 2 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 34 стор./хв |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 600 x 600 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Месячний обсяг друку | 35 000 стор |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Призначення | для малого офісу |
| Оперативна пам'ять | 512 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Щільність паперу | 60 - 90 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Mac OS X v10.10, Windows 8.1 , Windows Server 2012 , Windows 10 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A4 |
| Підтримка технологій прямого друку | Google Cloud Print , Mopria Certified, Apple AirPrint |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 600 x 600 |
| Розрядність кольорового сканування | 16/8 бітів |
| Швидкість монохромного друку | 34 стор./хв |
| Сумісний оригінальний картридж | 006R04380, 006R04381 , 013R00690 , 006R04379 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | монохромний |
| Тип сканера | планшетний, протяжний |
| Колір | Білий |
| Частота процесора | 500 МГц |
- Ціна: 24 953 ₴
