
Багатофункціональний пристрій Canon MF453dw c Wi-Fi (5161C007) (t3967)
20 943 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3967
Принтери серії Canon i-SENSYS MF450 призначені для компаній малого та середнього бізнесу, а також індивідуального використання в домашньому офісі – це компактні, ефективні та продуктивні пристрої.
Зручний монохромний друк та скануванняCanon i-SENSYS серії MF450 – це багатофункціональні пристрої, призначені для оптимізації робочих процесів та інтеграції з хмарою, а також зручного підключення до мобільних пристроїв.
Можливості підключення до хмарних ресурсівДрукуйте або скануйте з хмари одним дотиком, використовуючи вбудовані засоби підключення до хмарних сервісів зберігання, включаючи Google Диск, Dropbox та OneDrive.
Мобільний друкОцініть зручну друк документів зі смартфона або планшета за допомогою Canon PRINT Business, AirPrint (iOS) або Mopria (Android).
Надійний захистЗахистіть свої документи з функцією захисту PIN-кодом, яка обмежує доступ до роздрукованих конфіденційних документів, і запобігайте зламування системи або ураження вірусами завдяки перевірці системи під час запуску.
Чудова ефективністьНадвисока швидкість друку, двостороннє сканування за один прохід, а також двосторонній друк у стандартній комплектації забезпечують максимальну продуктивність.
Робочі процеси, що настроюютьсяОцініть автоматизацію повсякденних завдань, таких як друк збережених форм, сканування в електронну пошту або копіювання документів, за допомогою екранних кнопок і бібліотеки додатків Canon.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | USB, Wi-Fi, Ethernet |
| Стан | Новий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17.3 кг |
| Висота | 392 мм |
| Глибина | 464 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подавання | 250 аркушів |
| Час виходу першої копії | 5.9 сек |
| Час виходу першої сторінки | 5.5 сек |
| Додаткові функції під час копіювання | двостороннє копіювання |
| Додаткові функції під час друку | двосторонній друк, друк Mopria , AirPrint |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 38 стор./хв |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Призначення | для малого офісу |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Щільність паперу | 60 - 120 г/м2 |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | 16K , A5 , A6 , B5 , C5 , DL , GLGL, Monarch , A4 |
| Розмір скануваної зони | А4 (297 х 216 мм) |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 600 x 600 |
| Розрядність кольорового сканування | 16/8 бітів |
| Швидкість монохромного друку | 38 стор./хв |
| Сумісний оригінальний картридж | Canon 057H, Canon 057 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип друку | монохромний |
| Колір | Білий |
| Частота процесора | 1000 МГц |
- Ціна: 20 943 ₴

