
Багатофункціональний пристрій Epson EcoTank L3256 c WiFi (C11CJ67414) (x3963)
10 389 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3963
Epson L3256 A4 — це ідеальний багатофункціональний принтер (друк, сканування, копіювання) білого кольору з підтримкою Wi-Fi Direct, який до того ж не потребує заміни картриджів, призначений для користувачів, які бажають отримати високоякісні відбитки за неймовірно низької вартості друку сторінки. Завдяки задньому лотку для паперу на 100 аркушів, друку фотографій без полів (до 10 x 15 см) і швидкості друку до 10 сторінок на хвилину, ви можете легко та швидко виконати низку завдань.
Попрощайтеся з дороговартісними картриджамиEcoTank забезпечує легкий та недорогий друк удома: резервуари для чорнил підвищеної місткості створені для простого заправляння, а конструкція контейнерів із замками дає змогу доливати чорнила лише потрібних кольорів.
Суцільна економіяЦей принтер EcoTank забезпечує значну економію витрат на друк, адже до комплекту поставки входить запас чорнила. Комплект змінних контейнерів забезпечує друк до 4500 чорно-білих або 7500 кольорових сторінок.
Програма Epson Smart PanelЦей застосунок дає змогу керувати принтером із вашого смарт-пристрою. Ви можете швидко й легко налаштувати Wi-Fi, друкувати документи та фотографії, відстежувати й усувати неполадки принтера.
Сучасна гнучкістьЦей принтер має компактний дизайн, можливості підключення через Wi-Fi та Wi-Fi Direct, його можна легко інтегрувати в наявне домашнє середовище та друкувати з мобільних пристроїв, планшетів і ноутбуків.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | USB, Wi-Fi |
| Стан | Новий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 30 аркушів |
| Місткість лотків для подавання | 100 аркушів |
| Час виходу першої копії | 10 сек |
| Час виходу першої сторінки | 10 сек |
| Вбудоване СНПЧ | Да |
| Додаткові функції під час друку | Wi-Fi Direct |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 30 стор./хв |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 10 стор./хв |
| Максимальна кількість копій | 20 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 5760 x 1440 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Призначення | для малого офісу |
| Оперативна пам'ять | 256 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 2400 |
| Параметри дисплея | 3.7 см |
| Підтримувані ОС | Windows 10 , Windows 8.1 , Windows Server 2012, Windows 7 |
| Розмір скануваної зони | 216 x 297 мм |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 2400 x 1200 |
| Розрядність кольорового сканування | 24 бит |
| Швидкість монохромного друку | 33 стр/хв |
| Швидкість кольорового друку | 15 стор./хв |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T00S14A , C13T00S34A , C13T00S44A, C13T00S24A |
| Технологія друку | струменеві |
| Тип БФП | струменевий |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип друку | кольоровий |
| Фотодрук | Да |
| Колір | Білий |
| Частота процесора | 1000 МГц |
- Ціна: 10 389 ₴






