
Багатофункціональний пристрій Canon i-SENSYS MF752Cdw c Wi-Fi (5455C012) (j3955)
20 033 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3955
Оптимізація повсякденних бізнес-процесів
Оновлений кольоровий модуль у принтерах серії Canon i-SENSYS MF750 розширює можливості використання та підключення, а також забезпечує високу швидкість друку та сканування для підвищення продуктивності вашого бізнесу.
Вбудована підтримка хмарного підключення
Централізоване керування печаткою за рахунок хмарної служби Universal Print від Microsoft та доступу до документів безпосередньо з хмарних служб: Google Диск, DropBox та OneDrive.
Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача
Оптимізуйте робочі процеси за допомогою вкладок, які можна перетягувати, щоб настроювати відображення та створювати кнопки швидкого доступу одним дотиком з бібліотекою програм.
Надійний захист
Удосконалена перевірка системи захищає пристрій від злому та вірусних загроз відразу після запуску, а захист PIN-кодом обмежує доступ до конфіденційних документів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Ethernet, USB, Wi-Fi |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 460 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 150 аркушів |
| Місткість лотків для подавання | 250 аркушів |
| Час виходу першої копії | 9 сек |
| Час виходу першої сторінки | 9 сек |
| Додаткові функції під час копіювання | двостороннє копіювання, копіювання без берегів |
| Додаткові функції під час друку | Google Cloud Print , Wi-Fi Direct , друк Mopria , прямий друк з USB-накопичувача, AirPrint |
| Додаткові функції під час сканування | Сканування як вкладки до повідомлення електронної пошти, сканування на USB-накопичувач , автоматичне двостороннє сканування |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Максимальна споживана потужність | 1300 Вт |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 33 стр/хв |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 33 стр/хв |
| Максимальна кількість копій | 999 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Месячний обсяг друку | 50 000 стор |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Призначення | Для дому |
| Оперативна пам'ять | 1024 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Параметри дисплея | 4.3" |
| Щільність паперу | 60 - 220 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Windows 10 , Windows 8.1, Windows 8 |
| Підтримка технологій прямого друку | Email Print , Google Cloud Print , Mopria (Android) , Mopria Certified , PictBridge, Wi-Fi Direct , iPrint , Apple AirPrint |
| Розмір скануваної зони | 297 x 432 мм |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 600 x 600 |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 24 бит |
| Розрядність кольорового сканування | 24 бит |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Швидкість монохромного друку | 33 стр/хв |
| Швидкість кольорового друку | 33 стр/хв |
| Сумісний оригінальний картридж | 069, 069H |
| Середня споживана потужність у режимі очікування | 24.75 Вт |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип друку | кольоровий |
| Тип сканера | планшетний, протяжний |
| Колір | Білий |
| Частота процесора | 1200 МГц |
- Ціна: 20 033 ₴

