
Багатофункціональний пристрій Canon i-SENSYS MF651Cw c WiFi (5158C009) (m3954)
17 954 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3954
i-SENSYS MF651CW — лазерний кольоровий БФП від компанії Canon. Він забезпечує оптимальну продуктивність друку, копіювання та сканування із прямим підключенням до хмарних служб (Dropbox, GoogleDrive, OneDrive). Підключення до мобільних пристроїв за допомогою програми Canon PRINT Business, AirPrint (Apple) і Mopria (Android) дозволяє друкувати з телефону, де б ви не були.
Налаштовуйте робочі процеси за допомогою бібліотеки програм, що одним дотиком дозволяє виконувати такі завдання, як-от друк збережених форм, сканування в електронну пошту та копіювання документів.
Беззаперечна якість гарантована роздільною здатністю друку, яка складає 1200 x 1200 точок на дюйм. Лазерний кольоровий БФП оснащений сенсорним екраном, що дозволяє оперативно керувати необхідними функціями друку.
Головні переваги пристрою:
- можливість бездротового підключення мережею Wi-Fi;
- інтуїтивно зрозуміле управління з РК-дисплеєм;
- функція безпеки захищає пристрій від злому та вірусних загроз відразу після запуску, а захист PIN-кодом обмежує доступ до конфіденційних документів.
Дизайн пристрою досить привабливий та сучасний. Корпус виконаний у білому кольорі із використанням чорних деталей. Зручне керування функціями забезпечує екран управління.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | USB, Wi-Fi, Ethernet |
| Стан | Новий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | БФП |
| Операційна система | Android |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18.9 кг |
| Висота | 451 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подавання | 250 аркушів |
| Час виходу першої копії | 10 сек |
| Час виходу першої сторінки | 10 сек |
| Додаткові функції під час друку | Wi-Fi Direct , прямий друк з USB-накопичувача, AirPrint |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 10 стор./хв |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 10 стор./хв |
| Максимальна кількість копій | 50 шт |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Месячний обсяг друку | 10000 стор |
| Призначення | для малого офісу |
| Оперативна пам'ять | 1024 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Параметри дисплея | 3" сенсорний |
| Щільність паперу | 60 - 105 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Mac OS X v10.10, Windows 10 , Windows 8 , Windows 8.1 , Windows 7 |
| Розмір скануваної зони | 297 x 432 мм |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 1200 x 1200 |
| Сенсорний дисплей | Да |
| Швидкість монохромного друку | 21 стр/хв |
| Швидкість кольорового друку | 21 стр/хв |
| Сумісний оригінальний картридж | 067, 067H |
| Середня споживана потужність у режимі енергоскупі | 13 Вт |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Кольоровий |
| Тип друку | кольоровий |
| Колір | Білий |
| Частота процесора | 1000 МГц |
- Ціна: 17 954 ₴


