
Багатофункціональний пристрій Canon PIXMA G3470 c WiFi (5805C009) (b3946)
11 299 ₴
10 394 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3946
Canon Серія PIXMA G3470
Значно скоротите витрати на домашній друк за допомогою цього швидкого та простого використання принтера «3-в-1» з багаторазовими чорнильницями та підтримкою Wi-Fi.
Швидкий друк. Величезна економія
Друкуйте, копіюйте та скануйте документи вдома, заощаджуючи при цьому кошти завдяки швидкому, доступному за ціною та ефективному принтеру MegaTank з підтримкою Wi-Fi. Завдяки багаторазовим чорнильницям та одному набору чорнильниць, ресурсу яких вистачає на друк 8100 сторінок, експлуатаційні витрати виявляються значно нижчими порівняно з принтерами з картриджами.
Надзвичайно низькі експлуатаційні витрати
Завдяки багаторазовим містким чорнильницям ви зможете економити кошти протягом усього терміну служби принтера. Друк 6000 чорно-білих сторінок (7600 сторінок в економічному режимі) та 7700 кольорових сторінок (8100 сторінок в економічному режимі).
Простота використання
Просте та зрозуміле повсякденне використання завдяки чіткій 1,3-дюймовій РК-панелі та установці друкувальниї головки одним рухом.
Високошвидкісна робота
Друкуйте документи швидше завдяки швидкості друку 11.0 стор./хв (монохромна) і 6.0 стор./хв (кольорова).
Просте обслуговування в домашніх умовах
Скоротіть час простою завдяки змінним картриджам для технічного обслуговування та механічним флаконам, з яких не потрібно видавлювати чорнило.
Бездротове підключення
Безперебійний друк з різних пристроїв завдяки підключенню через Wi-Fi та підтримці PIXMA Cloud Link, додатків Canon PRINT, Apple AirPrint та багато іншого.
Працюйте з великою кількістю носіїв
Займайтеся творчістю вдома завдяки можливості друку на магнітному та матовому фотопапері.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Стан | Новий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 177 мм |
| Глибина | 337 мм |
| Ширина | 416 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 50 листов |
| Місткість лотків для подавання | 100 аркушів |
| Додаткові функції під час копіювання | копіювання зображення, стирание краев , копіювання без берегів |
| Додаткові функції під час друку | друк без полів |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 10 стор./хв |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 4 стр/хв |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 x 4800 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Месячний обсяг друку | 1000 стор |
| Призначення | Для дому |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 1200 |
| Параметри дисплея | 1.35" |
| Щільність паперу | 64 - 105 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Android , Chrome OS , Windows , iOS, Mac OS |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5 , A6 , B5 , C5 , DL , Executive, Letter , A4 |
| Підтримка технологій прямого друку | Mopria (Android) , Wi-Fi Direct, Apple AirPrint |
| Розмір скануваної зони | 210 x 297 мм |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 1200 x 1200 |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 бітів |
| Розрядність кольорового сканування | 16/8 бітів |
| Швидкість монохромного друку | 11.3 стр/хв |
| Швидкість кольорового друку | 6 стор./хв |
| Сумісний оригінальний картридж | GI-41 C , GI-41 M , GI-41 PGBK , GI-41 Y, GI-41 |
| Технологія друку | струменеві |
| Тип БФП | струменевий |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | кольоровий |
| Фотодрук | Да |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 10 394 ₴
