
Багатофункціональний пристрій Canon i-SENSYS MF272dw з Wi-Fi (5621C013) (h3934)
13 163 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3934
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розширюйте можливості своїх робочих потужностейВідкрийте для себе потужність невеликих принтерів із швидкими та надійними пристроями серії i-SENSYS MF270. Швидкість друку 29 стор/хв та двосторонній друк сприяють безперебійному робочому процесу, дозволяючи вам працювати розумніше, а не складніше.
Збільште продуктивність, друкуючи, копіюючи та скануючи документи з надійних пристроїв. Надсилайте факси з MF275dw, економте час за допомогою функції двостороннього друку та використовуйте можливості підтримки широкого спектра носіїв малого розміру для створення документів формату A5 та A6R.
Захист конфіденційних документівЗахистіть свої документи, пристрої та мережу від вірусів і крадіжки даних завдяки системі комплексного захисту. Функціональні можливості включають функцію безпечного запуску й доступ до посібника з навігації параметрами безпеки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | USB, Wi-Fi, Ethernet |
| Стан | Новий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 271 мм |
| Глибина | 319 мм |
| Ширина | 372 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 50 листов |
| Місткість лотків для подавання | 150 аркушів |
| Час виходу першої копії | 5.8 сек |
| Час виходу першої сторінки | 5.5 сек |
| Додаткові функції під час копіювання | двостороннє копіювання |
| Інтерполована роздільна здатність, dpi | 9600 x 9600 |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Максимальна споживана потужність | 1300 Вт |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 29 стор./хв |
| Максимальна кількість копій | 999 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 2400 х 600 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Месячний обсяг друку | 2000 стор |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Призначення | для малого офісу |
| Оперативна пам'ять | 256 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 600 х 600 |
| Параметри дисплея | 5-рядковий |
| Щільність паперу | 60 - 163 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Mac OS X, Windows 10 , Windows 8 , Linux |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5 , A6 , B5 , Executive , Legal , Letter , Monarch, A4 |
| Розмір скануваної зони | 210 x 297 мм |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 600 x 600 |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 24 бит |
| Розрядність кольорового сканування | 24 бит |
| Швидкість монохромного друку | 29 стор./хв |
| Сумісний оригінальний картридж | Canon 071H, Canon 071 |
| Середня споживана потужність у режимі очікування | 4.8 Вт |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | монохромний |
| Колір | Чорний |
| Частота процесора | 1200 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 163 ₴



