-3%

Багатофункціональний пристрій HP Smart Tank 520 (1F3W2A) (w3927)
7 999 ₴
7 778 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3927
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | USB |
| Стан | Новий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Висота | 158 мм |
| Глибина | 361 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 50 листов |
| Місткість лотків для подавання | 100 аркушів |
| Час виходу першої копії | 14 сек |
| Час виходу першої сторінки | 14 сек |
| Вбудоване СНПЧ | Да |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 12 стор./хв |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 6.5 стр/хв |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Месячний обсяг друку | 2000 стор |
| Призначення | для малого офісу |
| Оперативна пам'ять | 64 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Параметри дисплея | 1.5" |
| Щільність паперу | 75 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Windows 10, Linux |
| Розмір скануваної зони | 210 x 297 мм |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 600 x 600 |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 24 бит |
| Розрядність кольорового сканування | 24 бит |
| Швидкість монохромного друку | 12 стор./хв |
| Швидкість кольорового друку | 6.8 стр/хв |
| Сумісний оригінальний картридж | HP GT52, HP GT52M , HP GT52Y , HP GT53 , HP GT53XL , HP GT52C |
| Технологія друку | термічна струменева |
| Тип БФП | струменевий |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | кольоровий |
| Фотодрук | Да |
| Колір | Світло-сірий |
| Частота процесора | 1000 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 778 ₴





