
Багатофункціональний пристрій Pantum M7100DW (m3924)
12 916 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3924
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доступний і продуктивний монохромний лазерний багатофункціональний пристрій з вбудованими модулями Ethernet, Wi-Fi 4 і NFC. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, орієнтований на використання в малому або середньому офісі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pantum |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейси | Ethernet, Wi-Fi, USB |
| Стан | Новий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.2 кг |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Ширина | 415 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подавання | 250 аркушів |
| Час виходу першої копії | 8 сек |
| Час виходу першої сторінки | 8 сек |
| Додаткові функції під час копіювання | двостороннє копіювання |
| Додаткові функції під час друку | Wi-Fi Direct |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 33 стр/хв |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Месячний обсяг друку | 50 000 стор |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Призначення | Для офісу |
| Оперативна пам'ять | 256 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Параметри дисплея | 2 — строковий |
| Щільність паперу | 60 - 120 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Windows, Linux |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5 , A6 , B5 , C5 , DL , Executive , Legal , Letter , Monarch, A4 |
| Розмір скануваної зони | 297 x 432 мм |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 600 x 600 |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 24 бит |
| Розрядність кольорового сканування | 24 бит |
| Швидкість монохромного друку | 35 стор./хв |
| Сумісний оригінальний картридж | TL-420, DL-420HE |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | монохромний |
| Колір | Білий |
| Частота процесора | 1000 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 916 ₴








