
Багатофункціональний пристрій Epson EcoTank L3550 WiFi (C11CK59404) (b3916)
12 541 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3916
Epson EcoTank L3550 забезпечує безпроблемний домашній друк — чорнильні резервуари надвеликої місткості дозволяють легко заправляти, а флакони із замком сконструйовані таким чином, що можна вставити лише відповідний колір.
Програма Epson Smart Panel
Ця програма дає змогу керувати принтером зі свого інтелектуального пристрою. Ви можете друкувати, копіювати та сканувати документи та фотографії, налаштовувати, контролювати та усувати несправності принтера, а також дозволити своїй творчості текти за допомогою ряду художніх шаблонів.
Багато функцій
Завдяки задньому лотку для паперу на 100 аркушів, друку фотографій без полів (до 10x15 см) і швидкості друку до 33 сторінок за хвилину монохромного друку та 20 кольорових сторінок, ви можете легко виконувати різноманітні завдання.
Сучасна гнучкість
Завдяки компактному дизайну, підтримці Apple AirPrint і з’єднанню Wi-Fi та Wi-Fi Direct ви можете легко інтегрувати цей принтер із наявними домашніми налаштуваннями та друкувати з мобільних телефонів, планшетів і ноутбуків.
Технологія без тепла
Завдяки технології PrecisionCore Heat-Free ви можете насолоджуватися зниженим енергоспоживанням і меншою потребою в заміні деталей. Друкуюча головка також постачається попередньо встановленою, тому налаштування принтера не викликає жодних проблем.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | USB, Wi-Fi |
| Стан | Новий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 179 мм |
| Глибина | 347 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 30 аркушів |
| Місткість лотків для подавання | 100 аркушів |
| Час виходу першої копії | 8 сек |
| Час виходу першої сторінки | 8 сек |
| Вбудоване СНПЧ | Да |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 12 стор./хв |
| Максимальна швидкість кольорового копіювання | 7 стор./хв |
| Максимальна кількість копій | 30 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Месячний обсяг друку | 1000 стор |
| Призначення | Для дому |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Підтримувані ОС | Windows, Mac OS |
| Підтримка технологій прямого друку | Epson Connect |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 2400 x 1200 |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 бітів |
| Розрядність кольорового сканування | 16/8 бітів |
| Швидкість монохромного друку | 15 стор./хв |
| Швидкість кольорового друку | 8 стор./хв |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T00S14A , C13T00S34A , C13T00S44A, C13T00S24A |
| Технологія друку | струменеві |
| Тип БФП | струменевий |
| Тип друку | кольоровий |
| Фотодрук | Да |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 12 541 ₴




