
Багатофункціональний пристрій Pantum BM5100ADW WiFi (BM5100ADW) (u3902)
15 636 ₴
15 282 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3902
БФП лазерний Pantum BM5100ADW - високопродуктивний пристрій, який підійде для виконання різних завдань. Швидкість друку становить 40 стор/хв, що зручно при роботі з великим документообігом. Виріб поєднує в собі функції трьох пристроїв - сканера, принтера та ксерокса.
Місткий автоподатчик
Пристрій оснащений містким податчиком на 50 сторінок, що дозволить вам копіювати і сканувати набагато швидше.
Працюємо без дротівНаявність WIFI (2,4G і 5G) та NFC дозволяє зробити друк ще зручнішим
Налаштування без зайвих турбот
Установка драйвера в 1 клік дозволить вам швидко розпочати роботу
Робота без зупинки
Завдяки наявності двох додаткових лотків на 550 сторінок кожен апарат легко задовольнить потреби безперервного друку.
Відмінна економічність
Завдяки системі роздільного фотобарабану та тонер картриджа великої ємності друк кожної сторінки буде найоптимальнішим.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pantum |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | Ethernet, Wi-Fi, USB |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.6 кг |
| Висота | 490 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість вихідного лотка | 250 аркушів |
| Місткість лотків для подавання | 250 аркушів |
| Час виходу першої копії | 8 сек |
| Час виходу першої сторінки | 6.9 сек |
| Додаткові функції під час друку | Wi-Fi Direct , друк Mopria, AirPrint |
| Кількість лотків для подавання | 1 |
| Максимальна швидкість монохромного копіювання | 40 стор./хв |
| Максимальна кількість копій | 99 шт. |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 1200 х 1200 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Масштабування | 25 - 400 % |
| Месячний обсяг друку | 80 000 стор |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Призначення | Для офісу |
| Оперативна пам'ять | 512 МБ |
| Оптична роздільна здатність сканера | 1200 х 1200 |
| Параметри дисплея | 2 — строковий |
| Щільність паперу | 60 - 200 г/м2 |
| Підтримувані ОС | Astra Linux Special Edition , Centos 7 , Debian 10.0 , Redhat , Windows 10 , Windows 11 , Windows 7 , Windows 8 , Windows 8.1 , Windows Server 2012, Windows Server 2016 , Windows Vista , Windows XP , Mac OS |
| Підтримувані формати паперу (основний лоток) | A5 , B5 , C5 , Custom , DL , Executive, Legal , Letter , A4 |
| Підтримка технологій прямого друку | Mopria (Android) , Wi-Fi Direct, Apple AirPrint |
| Розмір скануваної зони | 297 x 432 мм |
| Роздільна здатність під час копіювання, dpi | 1200 x 1200 |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16/8 бітів |
| Розрядність кольорового сканування | 16/8 бітів |
| Швидкість монохромного друку | 40 стор./хв |
| Сумісний оригінальний картридж | TL-5120 , TL-5120H , TL-5120X, DL-5120 |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип БФП | лазерний |
| Тип дисплея | Монохромний |
| Тип друку | монохромний |
| Тип сканера | планшетний, протяжний |
| Колір | Білий |
- Ціна: 15 282 ₴






