
Комутатор Dahua DH-CS4010-8ET2GT-60 (v758580)
3 285 ₴
- Готово до відправки
- Код: 758580
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8-портовий керований комутатор з PoE DH-CS4010-8ET-60 призначений для забезпечення надійної та ефективної передачі даних із підтримкою PoE для живлення підключених пристроїв. Він має 8 Downlink портів RJ45 (10/100 Мбіт/с) із підтримкою PoE, а також 2 Uplink порту RJ45 (10/100/1000 Мбіт/с).
Підтримує протоколи PoE (IEEE802.3af), PoE+ (IEEE802.3at) та Hi-PoE (IEEE802.3bt) із загальним бюджетом живлення 60 Вт. Комутатор живиться від джерела з напругою 53 ВDC і струмом 1.22 A.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Стан | Новий |
| Загальна кількість портів | 10 шт. |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| PoE In/PoE Out | немає/ їсти |
| QSFP | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 60 Вт |
| Входить до комплекту | комутатор, кабель живлення, документація |
| Гарантійний термін | 24 |
| Комбо порт GE/SFP | Немає |
| Максимальная скорость LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 63 Вт |
| Матеріал | 8 портів |
| Матеріал корпусу | Метал, Немає |
| Призначення | Немає |
| Особливості | 2 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/ні/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 184.6 х 103.3 х 27 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | Немає, керований, 8 |
| Тип охолодження | пасивне |
| Рівень керування | L2 |
| Форм-фактор | настільний + стояковий, Немає |
| Колір | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 285 ₴

