
Сонячний інвертор Must PV18-3024VMPK, 3000W, 24V (PV18-3024VMPK) (l748515)
15 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: 748515
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від | коротке замикання , низька напруга, перегрівання , перезаряд батареї , перенапруження , переполюсування , перевантаження |
| Габарити | 272 х 355 х 100 мм |
| Діапазон вхідної напруги (MPPT) | 30 - 80 В |
| Діапазон напруги акумуляторної батареї | 24 В |
| Діапазон робочих температур | 0- +55 °C |
| Кількість MPP трекерів | 1 |
| Максимальна сила струму | 50 А А |
| Максимальна ефективність (ККД) | >93% |
| Максимальна кількість введень | 2 |
| Потужність інвертора (активна) | 3 кВт |
| Потужність інвертора (повна) | 3 кВ·А |
| Напруга постійного струму (DC) | 230 В |
| Відносна вологість | 5-95% відносної вологості (без конденсації) |
| Охолодження | вентилятор |
| Під'єднання до мережі | одна фаза |
| Тип інвертора | гібридний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 990 ₴



