
Електропіч Rotex ROT655-B2G EUROSTANDART (c735414)
6 375 ₴
- Готово до відправки
- Код: 735414
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця духовка ідеальна, якщо у вас обмежений простір на кухні або немає вбудованої духової шафи. Добре підходить для випічки пирогів і хліба, запікання м’яса чи птиці, грилювання, приготування комплексних страв на будень або свята. Доступно 6 режимів роботи: верхній нагрів, нижній, верхній + нижній, поєднання з конвекцією і/або грилем + режим з вертелом для запікання. Конвекція + гриль — для рівномірного прогріву і скоринки. Вертел (rotisserie fork) — можливо засмажити м’ясо або птицю рівномірно зі всіх боків. Терморегулятор до 250 °C — дає змогу готувати різноманітні страви: від випічки до запікання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 41.2 см |
| Довжина: | 44 см |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагрівання | 6 |
| Потужність | 2200 Вт |
| Об'єм духовки | 60 л |
| Особливості | автовимкнення, Звуковий сигнал, індикатор роботи, Таймер, Прогумовані ніжки |
| Регульований термостат | до 250 °C |
| Режими | верхній + нижній + конвекція | верхнє нагрівання| верхнє + низьке нагрівання | нижче нагрівання |
| Тип керування | механічний |
| Функції | гриль, жеден, конвекція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 58 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 375 ₴









