
Електропіч Rotex ROT855-B2G EUROSTANDART (t735413)
8 541 ₴
- Готово до відправки
- Код: 735413
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
80-літрова пічка потужністю 2400Вт. Механічне керування з 6 режимами роботи. Вбудована функція: конвекція та гриль. Таймер на 120 хв. Вигнутий нагрівальний елемент дозволяє більш рівномірно прогрівати пічку. Книжка з 50 рецептами. Колір: чорний.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 43.5 см |
| Довжина: | 49.5 см |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагрівання | 6 |
| Потужність | 2400 Вт |
| Об'єм духовки | 80 л |
| Особливості | автовимкнення, внутрішня підсвітка, Звуковий сигнал, індикатор роботи, Таймер, подвійна термоізоляція корпусу |
| Регульований термостат | до 250 °C |
| Режими | рожен + верхній + нижній нагрівач | верхнє нагрівання | верхнє + низьке нагрівання |
| Тип керування | механічний |
| Функції | жеден, конвекція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 541 ₴









