-6%

Електропіч Ardesto MO-T32B (z719018)
2 299 ₴
2 164 ₴
- Готово до відправки
- Код: 719018
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична піч ARDESTO – компактне рішення для приготування улюблених страв удома чи на дачі. Об’єм 32 л і три режими нагрівання дають змогу запікати, розігрівати або готувати гриль. Температурний діапазон від 100 до 250 °C і таймер 60 хв забезпечують точний контроль процесу. Модель оснащено внутрішнім освітленням, індикацією завершення готування, дверцятами із загартованого скла й нагрівальними елементами з нержавіючої сталі. У комплекті – решітка для гриля, деко, піддон для крихт і рідин, а також зручне руків’я для їх виймання. Завдяки стійким нековзним ніжкам забезпечено стійкість на поверхні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 33.6 см |
| Довжина: | 38 см |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагрівання | 3 |
| Потужність | 1525 Вт |
| Об'єм духовки | 32 л |
| Особливості | 3 рівні для дек, автовимкнення, Внутрішня підсвітка, дверцята із загартованого скла, нековзні ніжки, Таймер, нагрівальні елементи з неіржавкої сталі |
| Регульований термостат | до 250 °C |
| Режими | верхнє нагрівання + низьке нагрівання | знижене нагрівання |
| Тип керування | механічний |
| Функції | гриль |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 45.2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 164 ₴









