
Електропіч Ardesto MO-T45B (o714666)
2 899 ₴
2 893 ₴
- Готово до відправки
- Код: 714666
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична піч Ardesto – надійний помічник на кухні для справжніх кулінарних експериментів.
Механічне керуванняМеханічне керування дозволяє легко встановлювати температуру й час приготування.
Сучасний дизайнСучасний дизайн у чорному кольорі гармонійно доповнить будь-який інтер’єр кухні, а компактні розміри роблять пристрій зручним навіть для невеликих приміщень.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 41 см |
| Довжина: | 42 см |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагрівання | 3 |
| Потужність | 2000 Вт |
| Об'єм духовки | 45 л |
| Особливості | Таймер, індикатор роботи |
| Режими | верхнє нагрівання |
| Тип керування | механічний |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 58 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 893 ₴









