
Електропіч Liberton LEO-600 Dark Blue (q714665)
4 820 ₴
- Готово до відправки
- Код: 714665
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів нагрівання | 6 |
| Потужність | 1900 Вт |
| Об'єм духовки | 60 л |
| Особливості | Внутрішня підсвітка |
| Регульований термостат | до 250 °C |
| Тип керування | механічний |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 820 ₴









