-6%

Електропіч Adler AD 6025 (l714664)
4 996 ₴
4 678 ₴
- Готово до відправки
- Код: 714664
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.69 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів нагрівання | 5 |
| Потужність | 1500 Вт |
| Об'єм духовки | 35 л |
| Регульований термостат | до 230 °C |
| Режими | рожен + верхній нагрівач | рожна конвекція + верхній + нижній нагрівач + нижній нагрівач + нижній нагрів з конвекцією | верхній і нижній нагрівання | верхнє нагрівання з конвекцією | випікання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 678 ₴









