-2%

Електропіч Ardesto MEO-S70CA (s704787)
5 399 ₴
5 293 ₴
- Готово до відправки
- Код: 704787
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Простота - завжди правильний вибір
Виробляючи товари, Ardesto прагне зробити їх використання максимально простим та інтуїтивно зрозумілим. Винятком не є і ця модель: виберіть один із режимів роботи, встановіть необхідну температуру, а про готовність страви нагадає вбудований таймер із запасом часу.
Що всередині?Зовні стриманий корпус приховує втілення турботи виробника про безпеку та комфорт користувача. Піч вирізняється поліпшеною термоізоляцією внутрішньої камери та її збільшеним об'ємом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 41.6 см |
| Довжина: | 52 см |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагрівання | 6 |
| Потужність | 2000 Вт |
| Об'єм духовки | 70 л |
| Особливості | автовимкнення, Внутрішня підсвітка, подвійні дверцята із загартованого скла, Таймер, покращена термоізоляція |
| Регульований термостат | до 300 °C |
| Режими | верхнє нагрівання + низьке нагрівання | знижене нагрівання |
| Тип керування | механічний |
| Колір | Антрацит |
| Ширина | 63.4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 293 ₴









