-5%

Осушувач повітря 2E Air Master 150Pro (2E-ID1500-150L) (p692603)
41 999 ₴
40 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 692603
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Промисловий осушувач повітря 2E – потужне рішення для ефективного контролю вологості в приміщеннях площею до 400 м². Для застосування на складах і будівництві, у підвалах і для ліквідації наслідків підтоплення. Модель забезпечує відведення до 150 л вологи на добу, оснащена таймером, захистом від частих пусків, функцією автоматичного розморожування, дисплеєм LCD.
Конструкцією передбачено колеса для транспортування, а міцний сталевий корпус має протикорозійне покриття.
Особливості:
- дисплей LCD
- фільтр, що легко очищається
- функція автоматичного розморожування
- можливість безперервного зливу /дренаж
- відведення води через гумову трубку
- таймер на увімкнення/вимкнення
- збереження налаштувань (у разі раптового вимкнення)
- мобільна конструкція на колесах для транспортування
- Робоча температура від +5 до +35°C
- Діапазон контролю вологості повітря RH10% до 95%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 56 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологоудалення (л/добу) | 150 л/добу |
| Габарити | 875 х 540 х 440 мм |
| Дисплей | Дисплей | Таймер |
| Основні функції | видалення вологи | авторестарт зі збереженням параметрів |
| Площа обслуговування, м2 | 400 |
| Принцип дії | Конденсаційний |
| Спосіб встановлення | мобільний |
| Тип | Промисловий |
| Колір | жовтий із чорним |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 099 ₴
