
Вентилятор Einhell GC-CF 18/110 Li-Solo (3408061) (w683729)
1 680 ₴
- Готово до відправки
- Код: 683729
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний вентилятор Einhell GC-CF 18/110 Li - Solo дарує ковток свіжого повітря. Акумуляторний пристрій можна використовувати де завгодно, і він забезпечує прохолодний вітер у будь-який час. Вентилятор є членом сімейства Power X-Change. Пристрій працює від безщіткового двигуна Einhell. Цей безщітковий двигун забезпечує більшу потужність і довший час роботи, ніж звичайні двигуни з вугільними щітками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.476 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лопатей |
| Можливість регулювання | кута нахилу, в напрямку потоку повітря |
| Габарити | 230 х 170 х 90 мм |
| Діаметр | 11 см |
| Додаткові характеристики | поворот в обох напрямках на 290°, клипса |
| Кількість лопатей | 5 |
| Максимальна потужність | 18 Вт |
| Рекомендована площа обслуговування | 5 м2 |
| Тип | Підлоговий, Настільний |
| Керування | Механічне |
| Функції | автоповорот |
| Колір | Сірий, Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 680 ₴









