
Осушувач повітря Olimpia Splendid OS-2107 (c681889)
33 999 ₴
31 386 ₴
- Готово до відправки
- Код: 681889
Ефективно контролюйте вологість в приміщеннях навіть великого розміру з осушувачем повітря Aquaria S1 40 P. Додатковий функціонал пристрою дозволяє також наповнювати простір свіжістю, вентилюючи його для забезпечення комфортних умов проживання та роботи. Olimpia Splendid нескладно транспортувати з однієї зали в іншу, він може похизуватися компактним дизайном, бічними ручками і колесами, пристрій зручний і простий у використанні. Про пил та неприємні аромати подбає багатофункціональна система фільтрації, а швидко обрати бажані параметри допоможе сенсорна панель.
- висока потужність осушення 30 л / 24 год або 40 л / 24 год
- функції вентиляції та осушення
- підійде для приміщень до 150 / 200 кв.м.
- ємність резервуара 8 л
- колеса для транспортування
- екологічний холодоагент R290
- рівень шуму до 52 дБ
- таймер від 1 до 24 год
- індикатор вологості та температури
- напівпрозорий знімний резервуар
- дві швидкості осушення
- сповіщення про заповнення резервуара
- функція розморожування теплим газом
Olimpia Splendid SECCOPROF 40 P дозволяє осушувати дійсно великі приміщення, поглинаючи 40 літрів надлишкової вологи на день. Безперебійне використання без необхідності знімати резервуар забезпечує безперервний злив конденсату. Осушувач можна застосовувати і за температур, близьких до 0°C, оскільки компресор постійно працює без періодів ввімкнення і вимкнення завдяки розмороженню теплим газом.
Чисте повітря без пилу та неприємних ароматівОсушувач Olimpia Splendid створений для ефективного контролю рівня вологості в приміщенні. Його багатофункціональна система фільтрації включає два типи фільтрів: протипиловий фільтр забезпечує кімнату чистим повітрям, а фільтр з активованим вугіллям надійно усуває неприємні запахи. Ця комбінація забезпечує не лише здорове середовище, а й комфортну атмосферу для сну, роботи і відпочинку.
Безліч корисних функцій та режимівOlimpia Splendid не лише ефективно видаляє надмірну вологість з повітря, але й пропонує ряд зручних функцій для максимального комфорту. Ви зможете вибрати оптимальну швидкість роботи — низьку або високу. Пристрій оснащений індикаторами вологості та температури, він дозволяє вам з легкістю контролювати всі необхідні параметри. Завдяки зручному таймеру осушувач буде автоматично вимикатися у вказаний час. Не переймайтеся про переповнення резервуара для води — ви отримаєте сповіщення, коли рівень води досягне максимальної позначки. А функція розмороження забезпечить безперебійну роботу осушувача навіть за низьких температур, що робить його надзвичайно надійним у будь-яку погоду.
Цифрова панельОсушувач оснащений сенсорною панеллю нового покоління, що робить взаємодію з пристроєм зрозумілою і зручною. Просто торкніться дисплея, щоб отримати доступ до всіх функцій та режимів. Налаштовуйте Olimpia Splendid так, як ви бажаєте, забезпечуючи комфортну розслаблену атмосферу в оселі.
Природний холодоагентУ сучасному світі ми повинні дбати не лише про коефіцієнт корисної дії техніки, але й про екологію. Тому природний холодоагент R290 ідеально підходить для кліматичного обладнання, зменшує потенційний вплив на довкілля, але також може похизуватися високою ефективністю.
Зручна компактна модель, яку легко переміщуватиOlimpia Splendid має певні вимоги щодо позиціювання, повну інформацію ви знайдете у зрозумілій інструкції. Разом із тим у вас доволі широкий діапазон розміщення, а з обертовими колесами на 360 градусів і бічними ручками стає ще простіше змінювати розташування осушувача і транспортувати його з одного приміщення в інше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olimpia Splendid |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Вага | 27.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Електронне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологоудалення (л/добу) | 40 л/добу |
| Місткість резервуара | 8 л |
| Габарити | 635 х 312 х 453 мм |
| Дисплей | Датчик вологості "Таймер" |
| Основні функції | видалення вологи |
| Площа обслуговування, м2 | 200 |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Принцип дії | Конденсаційний |
| Спосіб встановлення | мобільний |
| Тип | Промисловий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 31 386 ₴






