
Вентилятор Cecotec EnergySilence 800 FoldAir Portable Control (CCTC-08225) (g669639)
1 405 ₴
- Готово до відправки
- Код: 669639
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний та портативний вентилятор CECOTEC EnergySilence 800 FoldAir Portable Control створений спеціально для ефективного та зручного охолодження невеликого приміщення. За допомогою максимально зручної та доладної конструкції з автономною роботою за допомогою великого акумулятора на 7200 мАг дозволяє приємно проводити час за роботою або переглядом фільмів з легким відчуттям прохолоди.
- Сучасний та компактний дизайн
- Ергономічна та складана конструкція
- Потужний вбудований акумулятор на 7200 мАг
- Ефективне охолодження невеликого приміщення
- Зручне та просте управління з 4 режимами роботи
Акумулятор ємністю 7200 мАч забезпечує більшу автономність, дозволяючи комфортно використовувати вентилятор без необхідності використання кабелів протягом тривалого часу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cecotec |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.945 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лопатей |
| Можливість регулювання | по висоті |
| Габарити | 200 х 200 х 800 мм |
| Діаметр | 20 см |
| Додаткові характеристики | акумуляторна батарея ємністю 7200 мА·год, дистанційне керування , кругла основа , підлоговий , світловий індикатор , таймер вимкнення , регулювання висоти |
| Кількість лопатей | 5 |
| Тип | Підлоговий, Настільний |
| Керування | Пульт ДК |
| Функції | таймер, автоповорот |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 405 ₴








