
Мультипіч Cosori Premium (CP158-AF-RXB) (g662850)
6 999 ₴
6 364 ₴
- Готово до відправки
- Код: 662850
Підвищте функціональність своєї кухні з мультипіччю Cosori та отримайте незабутні кулінарні враження! Цей пристрій має 11 різних режимів та додаткові корисні функції. Крім того, в комплекті з мультипіччю йде книга рецептів від шеф-кухаря, яка дозволить вам перетворити звичайну їжу на захопливу подорож до світу неймовірної гастрономії.
- зручна сенсорна панель
- 11 режимів
- температурний діапазон від 75 до 205 градусів
- функція попереднього розігрівання
- антипригарний знімний кошик
- функція підтримання температури
- надійна система безпеки
- функція нагадування про перемішування
- нагорода Reddot Design Award
- книга з сотнею рецептів
Мультипіч має квадратну форму, що дозволяє вміщати більше продуктів. З об'ємом 5.5 л ви зможете легко приготувати великі порції крилець, ребер або ковбасок для своїх близьких або гостей. Це зекономить ваш час та зробить процес готування більш ефективним.
Керування в один дотикУ мультипічі Cosori є світлодіодна сенсорна панель керування, яка дуже зручна та інтуїтивно зрозуміла. Це дозволяє вам швидко зорієнтуватися в функціональних можливостях та режимах і з легкістю готувати найсмачніші страви.
Смачні страви з 11 режимамиМультипіч Cosori — це не просто пристрій для смаження картоплі фрі. Він пропонує безліч режимів для приготування десертів, коренеплодів, хліба, овочів, морепродуктів, бекону, стейків і багато іншого. Крім того, Cosori швидко обробляє їжу з меншою кількістю олії, що робить її набагато кориснішою. Ви отримаєте таку ж хрустку скоринку, що й при традиційному смаженні, але при цьому користуватиметесь більш ефективним методом. Мультипіч також ідеально підходить для заморожених інгредієнтів.
Попереднє розігріванняНе у всіх мультипечах доступна функція попереднього розігрівання, що, на жаль, може вплинути на якість готових страв. Адже ця опція помітно покращує текстуру їжі, збільшує швидкість обробки та займає лише 2-5 хвилин, що зовсім не так довго, як у звичайній духовці.
Ще більше перевагФункції захисту від перегрівання та автоматичного відключення роблять мультипіч Cosori безпечною у використанні. Крім того, вона має функцію підтримання температури та нагадує про перемішування, щоб забезпечити оптимальні умови приготування. Місткий кошик з антипригарним покриттям зручний у використанні та може бути легко вийнятий для очищення і вручну, і в посудомийці. Він безпечний для здоров'я, тому що не містить токсичних речовин. А книга з сотнею оригінальних рецептів від шеф-кухаря Cosori надихне вас на створення нових страв!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COSORI |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Об`єм | 5.5 л |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоменю | Да |
| Автовимкнення | Да |
| Можливість помішування під час приготування | Да |
| Габарити (ВхШхГ) | 39.8 х 32.1 х 29.9 см |
| Діапазон температур | 75–205 °C |
| Дисплей | Да |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | Да |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 6 364 ₴









