
Осушувач повітря Noveen DH300 (b657626)
2 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 657626
Осушувач повітря ефективно зменшує надмірну вологість у недостатньо ізольованих, вентильованих або неопалюваних приміщеннях. Видаляє зайву вологу з повітря та зменшує шкідливі впливи цвілі, грибка або неприємний затхлий запах.
Осушувач використовує технологію Пельтьє, що робить його легким та тихим. Пристрій засмоктує всередину повітря, яке потім рівномірно нагрівається та осушується, а молекули вологи конденсуються в ємність з водою об'ємом 500 мл.
При 30°С та вологості 80% прилад за добу здатний зібрати 250 мл води.
Осушувач виготовлений з високоякісних матеріалів і відрізняється низьким рівнем шуму - всього 37 дБ.
У моделі Noveen DH300 є функція автоматичного вимкнення при заповненому резервуарі.
Одного осушувача достатньо на 10-20 кв.м.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 30 міс |
| Споживана потужність | 22.5 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологоудалення (л/добу) | 0.25 л/добу |
| Місткість резервуара | 0.5 л |
| Габарити | 220 х 154 х 130 мм |
| Основні функції | видалення вологи |
| Площа обслуговування, м2 | 20 |
| Принцип дії | Конденсаційний |
| Спосіб встановлення | мобільний |
| Тип | Побутовий |
| Колір | Білий |
- Ціна: 2 100 ₴









