-17%

Вентилятор Ardesto FN-B1140R (q642322)
1 899 ₴
1 575 ₴
- Готово до відправки
- Код: 642322
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ARDESTO FN-B1140R – незамінний помічник, який забезпечить комфорт навіть найспекотнішої днини. Поєднання стилю та практичності робить модель ліпшим вибором для дому чи офісу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лопатей |
| Можливість регулювання | кута нахилу, по висоті |
| Габарити | 1120 х 370 х 370 мм |
| Діаметр | 40 см |
| Додаткові характеристики | таймер вимкнення, функція горизонтального коливання потоку повітря |
| Кількість лопатей | 7 |
| Максимальна потужність | 55 Вт |
| Живлення | Мережа |
| Рекомендована площа обслуговування | 30 м2 |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | електронне | Пульт ДК |
| Функції | таймер |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 575 ₴








