
Вентилятор Grunhelm GFT-3011T (f637918)
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: 637918
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
- Діаметр захисної сітки 300 мм
- Робота в поворотному режимі
- Фіксація поворотного режиму
- Регульований нахил 70°
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лопатей |
| Можливість регулювання | кута нахилу, в напрямку потоку повітря |
| Габарити | 410 х 350 х 190 мм |
| Діаметр | 30 см |
| Додаткові характеристики | живлення від мережі, автоповорот |
| Кількість лопатей | 3 |
| Максимальна потужність | 35 Вт |
| Живлення | Мережа |
| Тип | Настільний |
| Керування | Механічне |
| Функції | автоповорот |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴

