
Вентилятор Grunhelm GFS-4033R (i637917)
1 663 ₴
- Готово до відправки
- Код: 637917
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Grunhelm GFS-4033R — вентилятор для підлоги з пультом дистанційного керування, призначений для забезпечення ефективної циркуляції повітря в приміщенні та створення комфортних умов для роботи та відпочинку в спеку року. Рекомендована модель для побутового використання.
- Трилопатевий механізм при обертанні утворює стійкий повітряний потік.
- Усі функції, які встановлюються на панелі керування, можна також вибрати за допомогою пульта, передбаченого в комплекті. Це підвищує зручність керування приладом.
- Регулювання висоти вентилятора дозволяє спрямувати потік свіжого повітря у необхідну точку простору.
- У конструкції пристрою передбачено регулювання нахилу в межах 70 °.
- Пульт дистанційного керування
- Набір для монтажу
- Інструкція з експлуатації
Особливості:
- Цей вентилятор має три варіанти швидкості – низька, середня та висока.- Трилопатевий механізм при обертанні утворює стійкий повітряний потік.
- Усі функції, які встановлюються на панелі керування, можна також вибрати за допомогою пульта, передбаченого в комплекті. Це підвищує зручність керування приладом.
- Регулювання висоти вентилятора дозволяє спрямувати потік свіжого повітря у необхідну точку простору.
- У конструкції пристрою передбачено регулювання нахилу в межах 70 °.
Комплектація:
- Вентилятор- Пульт дистанційного керування
- Набір для монтажу
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лопатей |
| Можливість регулювання | по висоті, кута нахилу, в напрямку потоку повітря |
| Діаметр | 50 см |
| Додаткові характеристики | 3 режими, автоповорот , дистанційне керування |
| Кількість лопатей | 3 |
| Максимальна потужність | 40 Вт |
| Живлення | Мережа |
| Тип | Підлоговий |
| Керування | Механічний | Пульт ДК |
| Функції | автоповорот |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 663 ₴

