
Вентилятор Grunhelm GFT-2011 (b627014)
763 ₴
- Готово до відправки
- Код: 627014
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор Grunhelm GFT-2011 має 3 швидкості.
Особливості
- Діаметр захисної сітки 230 мм.
- Робота в поворотному режимі 70°
- Фіксація поворотного режиму
- Регульований нахил 0 - 35 °
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | лопатей |
| Можливість регулювання | кута нахилу |
| Габарити | 295 х 280 х 170 мм |
| Діаметр | 23 см |
| Додаткові характеристики | захисна сітка |
| Кількість лопатей | 3 |
| Максимальна потужність | 35 Вт |
| Живлення | Мережа |
| Тип | Настільний |
| Керування | Механічне |
| Функції | автоповорот |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 763 ₴
