
Електропіч Brock TO 3002 B (h626995)
4 357 ₴
- Готово до відправки
- Код: 626995
Електрична піч з конфорками BROCK TO 3002 B – допоможе швидко та просто приготувати улюблені страви та звільнити час на спілкування з друзями та родиною.
Дві конфорки на верхній панелі потужністю 1000 Вт та 600 Вт та духова шафа потужністю 1600 Вт роблять цю електричну піч чудовою альтернативою стаціонарному кухонному обладнанню.
На передній панелі печі розташовані механічний таймер і регулятори температури та режиму роботи. BROCK TO 3002 B пропонує температурний діапазон від 100 до 230°C та п’ять режимів запікання - верхній, нижній, комбінований нагріви та конвекцію при нижньому і комбінованому нагріві.
Контролюйте процес приготування страв - виставляйте час на таймері і він подаватиме вам сигнал, коли страва приготується.
Нагрівальні елементи з нержавіючої сталі роблять використання печі безпечним для здоров’я. Подвійне скло забезпечує відмінну теплоізоляцію, що дозволяє скоротити час приготування їжі.
Об'єму печі BROCK TO 3002 B 30 л вистачає для приготування великих порцій страв для усієї сім’ї.
У комплект постачання входить деко для випічки з ручкою та решітка для грилю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brock |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 33 см |
| Довжина: | 36 см |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагрівання | 5 |
| Потужність | 1600 Вт |
| Об'єм духовки | 30 л |
| Особливості | автовимкнення, з конфорками, Таймер, індикатор роботи |
| Регульований термостат | до 230 °C |
| Режими | верхнє нагрівання + низьке нагрівання | знижене нагрівання |
| Тип керування | механічний |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50.5 см |
- Ціна: 4 357 ₴









