
Комод-пеленатор Angelo Glori з органайзером (ручки мокко) 90х51х90 (30004) (n591395)
7 681 ₴
- Готово до відправки
- Код: 591395
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод пеленатор з органайзером Angelo Glory – для новонароджених дітей такий виріб є максимально безпечним, починаючи від екологічно чистого матеріалу, лакофарбового покриття виробництва Німеччина, закінчуючи закругленими елементами обмежувачів.
Завдяки функції знімного пеленатора комод можна використовувати протягом багатьох років. Він чудово підійде для дитячої кімнати, дорослої спальні та вітальні.
Органайзер стане помічником молодим батькам, адже в ньому можна розмістити речі першої необхідності догляду за малюком.
Особливості комоду пеленатора Angelo Glory:
- Модель виготовлена з високоякісного ДСП, ніжки – дерево бук.
- Високий рівень безпеки завдяки закругленим кутам.
- Лаконічні ручки виготовлені з натуральної шкіри.
- 4 великі ящики на телескопічних напрямних фірми Hafele.
- Існує система кріплення до стіни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hafele |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри комода | |
| Вага | 60 кг |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шухляди | 4 |
| Висота | 90 см |
| Глибина | 51 см |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП |
| Особливості | постачається в розібраному вигляді |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 681 ₴
