
Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro (ZMR620-B-EU) (a582320)
30 936 ₴
- Готово до відправки
- Код: 582320
EcoFlow удосконалить лінійку компактних та легких портативних зарядних станцій. Представляємо універсальну портативну зарядну станцію для дому, роботи та подорожей – RIVER 2 Pro!
Преміум LFP-акумулятор для тривалого використання
RIVER 2 Pro ємністю 768 Вт*ч з оновленим літій-залізо-фосфатним акумулятором (LiFePO 4) гарантує 3000+ циклів із збереженням 80% ємності. Має розширений захист BMS для моніторингу напруги, струму та температури. А це дорівнює більше 10 років щоденного використання. зарядну станцію займає < 30 мс, у разі раптового відключення електропостачання. Забезпечте постійне енергозабезпечення для 80% побутових приладів вашого будинку за допомогою RVER 2 Pro. br/>Нова станція RIVER 2 Pro має універсальний простий дизайн та компактну вагу – 7.5 кг. Порівняно з попередньою версією – RIVER 2 Pro на 30% легше.
Швидка зарядка на ринку: 0%-100% за 60 хвилин
Швидка зарядка станції з революційною технологією X-Stream: 0-80% за 50 хв і 0-100% за 60 хвилин. Будьте готові до аварійних вимкнень електроенергії або незапланованих поїздок. strong> зі смартфона через Wi-Fi або Bluetooth. Легко перевіряйте дані про зарядку, налаштування та вмикайте/вимикайте прилади.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Швидке заряджання батареї |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання від мережі 220 В | 1.5 год |
| Вихідна потужність | 800 Вт |
| Вихідна напруга | 13.6 В , 15 В , 20 В , 220 В , 240 В, 5 В , 9 В , 12 В |
| Вихідні інтерфейси | 1 x USB Type C, 3 x USB Type A, 3 х розетка 220 В, прикурювач, 2 x DC-роз'єм |
| Ємність акумулятора | 768 Вт*ч |
| Захист від | перегрівання |
| Призначення | Для смартфонів, Для котлів |
| Одночасно заряджальних пристроїв | 10 |
| Період експлуатації | 3000 зарядів до 80% потужності |
| Розмір | 27 х 26 х 22.6 см |
| Температурний режим роботи | - 10 °C до +40 °C |
| Тип акумуляторів | LiFePo4 |
- Ціна: 30 936 ₴









