-1%

Електропіч Ardesto MEO-F48BLR (r515314)
4 599 ₴
4 568 ₴
- Готово до відправки
- Код: 515314
+380 (67) 377-70-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична піч ARDESTO Line-R – це компактна, але потужна модель об’ємом 48 л. За потужності 1 640 Вт забезпечує діапазон регулювання температури від 50 до 250 °C. Піч оснащено таймером (90 хв), 6 режимами приготування, цифровим дисплеєм і конвекцією для рівномірного розподілення тепла.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 33 см |
| Довжина: | 46.5 см |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Кількість режимів нагрівання | 6 |
| Потужність | 1640 Вт |
| Об'єм духовки | 48 л |
| Особливості | автовимкнення, дверцята із загартованого скла, Дисплей, покращена термоізоляція, хромований нагрівальний елемент, цифровий дисплей |
| Регульований термостат | до 250 °C |
| Режими | верхнє + нижнє нагрівання з конвекцією | верхнє нагрівання + рожен | верхній + ніжний нагрівання + конвекція + нижній нагрівач | знижене нагрівання |
| Тип керування | механічний |
| Функції | жеден |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 59 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 568 ₴









